آمادگی کامل توزیع برق گیلان در مقابل بحران برف
آمادگی کامل توزیع برق گیلان در مقابل بحران برف
رشت_سرتوک_مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت : کارکنان و اکیپ های عملیاتی توزیع نیروی برق گیلان در آماده باش هستند.

به گزارش سرتوک _محمد اسماعیل هنرمند افزود : تامین برق پایدار و مطمئن برای تمامی  مشترکین ، اصلی ترین اولویت  شرکت می باشد.
وی اضافه کرد : جهت افزایش پایداری شبکه های  برق   از ابتدای سال جاری، با شناسایی نقاط حساس و قابل بهبود با اجرای بیش از ۲۸۰ مرحله طرح تاب آوری و تعویض ۱۰۰۰ کیلومتر سیم فرسوده با کابل خودنگهدار  ضمن افزایش سطح اطمینان شبکه ، آمادگی نیروهای عملیاتی جهت مقابله با بحران رشد مناسبی یافته است تا در زمان بروز بحران کمترین میزان ناپایداری روبرو شویم.
هنرمند عنوان کرد : ضمن هماهنگی لازم با سازمانها و ادارات مربوطه بیش از ۱۸۰ اکیپ عملیاتی با تجهیزات و امکانات لازم جهت واکنش سریع در صورت وقوع ناپایداری شبکه های برق آماده خدمت رسانی به هم استانی های شریف می باشند.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان در پایان یادآور شد : راحت ترین راه اعلام خاموشی ها و مشکلات برق استفاده از اپلیکیشن برق من می باشد و مشترکین می توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس www.gilanpdc.ir همچنین مراجعه به کافه بازار دانلود این اپلیکیشن و از خدمات جامع آن  استفاده کنند