آیت‌الله فلاحتی در سخنرانی یوم‌الله ۲۲ بهمن شهر رشت: حضور با شکوه ملت ایران به ویژه مردم گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن «نه» به تمام قلدرهای جهانی است/ اسلام، مردم و رهبری پایه‌های ماندگاری انقلاب اسلامی
آیت‌الله فلاحتی در سخنرانی یوم‌الله ۲۲ بهمن شهر رشت: حضور با شکوه ملت ایران به ویژه مردم گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن «نه» به تمام قلدرهای جهانی است/ اسلام، مردم و رهبری پایه‌های ماندگاری انقلاب اسلامی
آیت‌الله فلاحتی در سخنرانی یوم‌الله 22 بهمن شهر رشت: حضور با شکوه ملت ایران به ویژه مردم گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن «نه» به تمام قلدرهای جهانی است/ اسلام، مردم و رهبری پایه‌های ماندگاری انقلاب اسلامی

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در اجتماع راهپیمایی با شکوه مردم رشت به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن که زیر بارش شدید برف و در میدان شهدای ذهاب این شهر برگزار شد، با تبریک یوم‌الله ۲۲ بهمن و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار کرد: ملت ایران شهدای بسیاری تقدیم راه خدا کرده و همچنان با صلابت در صحنه حضور دارد.
وی ادامه داد: ملت ایران از روز نخست با امام‌شان پیمان بستند که در مسیر خدا قرار می‌گیرند و تاکنون به خاطر خدا، اسلام، قرآن، پیامبر(ص) و اهل بیت(ع) در صراط مستقیم ایستاده‌اند.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه این اسلام است که توانسته جامعه ایرانی و دنیای امروز را مدیریت کند، بیان کرد: اسلام ضلع نخست ماندگاری انقلاب اسلامی محسوب می‌شود و دومین ضلع مردم هستند.
آیت‌الله فلاحتی تصریح کرد: جامعه‌ای که حاکمان آن به لحاظ گرایش به رفاه، قدرت و باندبازی‌های سیاسی بخواهند مردم را مدیریت کنند، نه تنها مردم در صحنه حضور نمی‌یابند بلکه حاکمان آن نیز نمی‌توانند در مسائل کلان اجتماعی مردم را سیاست و مدیریت کنند.
وی گفت: این شما مردم هستید که با هوش و ذکاوت و همچنین با مدیریت و بصیرت آگاهانه‌ای که خدای تبارک و تعالی به شما عنایت کرده، در صحنه حضور دارید و امروز رسانه‌های جمعی جهانی شاهد حضور سبز مردم گیلان به ویژه شهر رشت در زیر بارش برف در روز ۲۲ بهمن سال ۱۳۹۸ هستند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه رحمت خدا بر شما مردمی که در زیر بارش برف به میدان آمدید، خاطرنشان کرد: حضور با شکوه ملت ایران به ویژه مردم گیلان در راهپیمایی ۲۲ بهمن «نه» به تمام قلدرهای جهانی است.
آیت‌الله فلاحتی اظهار کرد: درود و سلام خدا و امام زمان(عج) بر شما مردمی که با پایمردی و استقامت در تمام عرصه‌ها حضور داشته‌اید، دارید و خواهید داشت.
وی، رهبری را ضلع سوم ماندگاری انقلاب اسلامی برشمرد و یادآور شد: رهبر فرزانه انقلاب فرمودند که خدا ماندگاری و پیروزی این انقلاب و مردم را تضمین کرده است.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری جانشین امام زمان(عج) است، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب وعده داده که خدا پیروزی شما مردم را تضمین کرده است.آیت‌الله فلاحتی افزود: خدا در قرآن می‌فرماید که هر کسی خدا را یاری کند، خدا وعده داده آن ملت را یاری کند و این یاری شما مردم است که سرما را بهانه قرار ندادید و در میدان شهدای ذهاب رشت حضور آگاهانه پیدا کردید تا به ارواح مطهر شهیدان، امام عظیم شان و رهبر معظم انقلاب اعلام وفاداری کرده و پیمان دیگری با آرمان‌های آنها ببندید.
وی با تاکید بر اهمیت رهبری در وقوع و ماندگاری انقلاب‌ها، بیان کرد: شاهد افول انقلاب کشورهای عربی مانند تونس، لیبی و مصر بودیم و این به دلیل فقدان رهبری هوشمند و عارف است.
نماینده ولی فقیه در گیلان به وجود رهبری هوشمندانه امام(ره) و مقام معظم رهبری در طول انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: امام(ره) و رهبر معظم انقلاب برای خدا، نجات ملت و رها شدن مردم از ظلم طاغوت و تبهکاران قیام کردند.
آیت‌الله فلاحتی با بیان اینکه مدیریت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در عرصه داخلی و خارجی سبب شگفتی جهانیان شده است، خاطرنشان کرد: ۳ ضلع اسلام، مردم و رهبری موجب شده که خدای متعال به شما ملت ایران نگاه رحمت‌آمیز داشته باشد بنابراین ماندگاری انقلاب اسلامی تا زمانی که اقشار مختلف مردم در میدان حمایت از این انقلاب حضور داشته باشند، تضمین شده است و این حضور بر شما مبارک باد.