افتتاح محل استقرار پایگاه مقاومت بسیج شهید میری شهرداری بندرانزلی
افتتاح محل استقرار پایگاه مقاومت بسیج شهید میری شهرداری بندرانزلی
افتتاح محل استقرار پايگاه مقاومت بسيج شهيد ميری شهرداری بندرانزلی


🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرانزلی ، محل استقرار پایگاه مقاومت بسیج شهید میری صبح امروز در ساختمان مرکزی شهرداری بندرانزلی افتتاح شد.


دکتر پورقربان شهردار بندرانزلی ضمن تبریک هفته بسیج و نیروی دریایی اظهار نمود: یکی از برنامه های پیشنهادی من برای شهرداری بندرانزلی احداث پایگاه های مقاومت بسیج بوده و این موضوع در برنامه های آتی ما نیز است و نگاه ما به این موضوع ویژه می باشد.
شهردار بندرانزلی خاطر نشان نمود: پایگاه مقاومت بسیج  شهرداری بندرانزلی ۱۲ سال فعال بوده است ولی متاسفانه تا کنون جای مشخصی برای آن تعریف نکرده بودند و حدود صد و پنجاه نفر از همکارانمان در این پایگاه عضو هستند و این آمار قطعا با افتتاح این مکان و برنامه هایی که درآینده خواهیم داشت افزایش می یابد.
سرهنگ صفاتی فرمانده سپاه بندرانزلی در این مراسم ضمن گرامیداشت هفته بسیج و نیروی دریایی از زحمات شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی تقدیر و تشکر نمود.
وی عنوان نمود: با توجه به شرایط خاص کشور، مدیران در راس تا به پایین، باید با روحیه بسیجی و جهادی پای کار باشیم چنانچه اگر در جبهه های جنگ آن روحیه جهادگرانه و بسیجی نبود شاید سرنوشت کشور گونه ی دیگری رقم می خورد و حضور بسیج، سپاه ارتش، نیروی دریایی و … فضایی را ایجاد کرد که یک وجب از خاک کشورامان را به رژیم صدام که بسیاری از کشورهای دنیا پشتیبانش بودند ندهیم