بازدید از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد رشت
بازدید از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد رشت
سرتوک_معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری به همراه استاندار گیلان و فرماندار رشت از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی رشت بازدید کردند.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ ظهر امروز (سه شنبه) دکتر سورنا ستاری به همراه دکتر زارع استاندار گیلان و جمعی از مدیران استانی از نمایشگاه محصولات و دستاوردهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی رشت بازدید کردند.

در این نمایشگاه بیش از ۳۰ طرح فناورانه به نمایش گذاشته شده که تهیه و تدوین آن با همت اساتید و دانشجویان تحت پوشش مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد گیلان بوده است.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه سعی دارند تا با معرفی طرح های خود و توجیه کارکردهای آن ، امکان دریافت تسهیلات و تولید انبوه محصولات مورد مطالعه خود را فراهم کنند.

دکتر ستاری، دکتر زارع  و مهندس فتح اللهی همچنین از یک شرکت دانش بنیان بخش خصوصی که در زمینه تولید موتورهای رانشی فعالیت دارد، بازدید کردند. این شرکت دانش بنیان با بهره گیری از نیروهای متخصص و متعهد تاکنون ساخت چند سامانه قوای محرکه و اجزای آن و همچنین ۲ اختراع را در کارنامه خود دارد.