با همت تلاشگران شرکت گاز استان گیلان نشتی گاز در روستای بهمن زده رشته رود برطرف شد
با همت تلاشگران شرکت گاز استان گیلان نشتی گاز در روستای بهمن زده رشته رود برطرف شد
ظهر روز سه شنبه 22 بهمن پس از دو روز بارش شدید برف، وقوع بهمن در روستای رشته رود از توابع شهرستان رودبار متاسفانه سبب جان باختن تعدادی از هموطنان و ایجاد خسارت به منازل و علمک های گاز شد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلا خبر رفع نشتی گاز در روستای بهمن زده رشته رود شهرستان رودبار گفت: وقوع بهمن در روز سه شنبه در این روستا متاسفانه منجر به مرگ تعدادی از هموطنان و ایجاد خسارت به منازل و دو علمک گاز شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: بعلت برف و کولاک شدید و بسته بودن راه ها امکان دسترسی به روستای مذکور و رفع نشتی گاز نبود و این عملیات تا روز پنجشنبه ۲۴ بهمن به تاخیر افتاد.

اکبر اظهار داشت: در ساعت ۸:۳۰ روز صبح پنجشنبه با وجود بسته بودن راه ها، رییس اداره گاز شهرستان رودبار به همراه همکاران تعمیرات اداره گاز لوشان و رودبار و پرسنل اداره گاز رستم آباد جهت رسیدن به منطقه بهمن زده و رفع نشتی اقدام نمودند.

وی اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده دو گروه واکنش اضطراری تشکیل شد که یک گروه برای حرکت به سمت ارتفاعات رشته رود و ایمن سازی منطقه و گروه دیگر جهت کمک به انتقال بولدوزری که به منظور بازگشایی راه روستا وارد کانال گاز شده بود، اعزام شدند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان نمود: گروه امدادی شرکت گاز برای رسیدن به علمک های آسیب دیده و رفع نشت گاز، مجبور به حفر تونل ۶ متری در برف شدند که بحمدالله این کار سخت و طاقت فرسا با تلاش و جانفشانی این تلاشگران به نتیجه رسید و عملیات رفع نشتی در بعدازظهر روز پنجشنبه ۲۴ بهمن به پایان رسید.

مهندس اکبر در پایان از تلاش همکاران اداره گاز شهرستان رودبار و تیم امدادی این اداره و همچنین همه تلاشگران شرکت گاز استان گیلان بجهت حفظ پایداری جریان گاز مشترکین در جریان برف سنگین امسال تقدیر و تشکر کرد.