برای وضعیت اقتصادی رانندگان تاکسی برنامه‌ریزی شود
برای وضعیت اقتصادی رانندگان تاکسی برنامه‌ریزی شود
رشت_سرتوک_عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر رشت، مورد تاکید قرار داد.

به گزارش سرتوک، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر رشت، در یکصد و هشتاد و پنجمین جلسه شورای شهر رشت، محمدحسن علیپور عضو هیئت‌رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با تذکر نسبت به رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر رشت، اظهار داشت: در بحث کرونا مشکلات بسیاری در تمام جهان وجود دارد

وی با اشاره به مشکلات رانندگان تاکسی در مواجهه با مسائل اقتصادی، اظهار داشت: برای رانندگان هم به‌صرفه نیست که فاصله‌گذاری اجتماعی داخل خودرو را رعایت کنند. بنده درخواست آن را دارم که ریاست کمیسیون حمل‌ونقل، رئیس سازمان حمل‌ونقل و همچنین شهردار رشت برنامه‌ای برای رانندگان تاکسی در نظر بگیرند تا یا کرایه تاکسی برای آنان جبران شود یا به‌گونه‌ای مشکل این عزیزان برطرف شود.

عضو هیئت‌رئیسه شورای شهر رشت با تذکر به رفتار برخی از کاندیداهای انتخاباتی شورای ششم شهر رشت، گفت: برخی از افراد اقدام به توزیع کارت هدیه بین مردم می‌کنند! اگر چنین رفتارهایی ادامه داشته باشد بنده نام این افراد را مطرح خواهم کرد.