برنامه زنده اینستاگرامی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ۲۷
برنامه زنده اینستاگرامی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ۲۷
سرتوک_ مهندس صدری در خصوص تبیین سیاست ها ، بیان برنامه های سال جدید و اقدامات این شرکت در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ، ۲۷ فروردین ۹۹ ساعت ۲۰ ، در برنامه زنده اینستاگرامی می گوید.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، مهندس سیدمجید صدری مدیرعامل شرکت ، چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹ ساعت ۲۰ ، در خصوص تبیین سیاست ها ، بیان برنامه های سال جدید و اقدامات این شرکت در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین پرسش و پاسخ با مخاطبان و کارکنان از طریق صفحه شخصی خود به نشانی sm_ sadri پخش زنده اینستاگرامی خواهد داشت.

بر اساس این اعلام ، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ، اولین ارتباط برخط خود را در سال جدید با مخاطبان به منظور تعامل نزدیک با آنان در خصوص محورهای مورد بحث یاد شده و برنامه های کاری شرکت مخابرات ایران در سال ۱۳۹۹ ، روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ساعت ۲۰ از طریق صفحه شخصی خود به نشانی sm_ sadri پخش زنده اینستاگرامی خواهد داشت.

گفتنی ست ، ارتباط دو سویه و تعامل نزدیک با کارکنان و تمامی مخاطبان ، با هدف آگاهی بخشی و بهبود فعالیت ها و همچنین رفع مشکلات و دغدغه های آنان از جمله رویکردهای مهم مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بوده که اولین جلسه برخط در سال جدید نیز در این خصوص در تاریخ یاد شده برگزار خواهد شد.