بزرگترین سرمایه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیروی انسانی فرهیخته است
بزرگترین سرمایه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیروی انسانی فرهیخته است
رشت_سرتوک_معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بزرگترین سرمایه فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی نیروی انسانی فرهیخته آن است.

به گزارش سرتوک به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت،فرزاد جهان‌بین امشب در جلسه شورای معاونان فرهنگی و دانشجویی استان گیلان در رشت اظهار داشت: معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به حساسیت کار خود فعالیت‌های گسترده‌ای را انجام می‌دهد.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه “باید با تمام سختی‌ها پای کار بایستیم و مسئولیت‌پذیر باشیم” بیان کرد: مهم‌ترین رکن فرهنگی در دانشگاه‌ها معاونان فرهنگی هستند و باید کار فرهنگی اثرگذار انجام دهند.

جهان‌بین اصلاح برخی آیین‌نامه‌ها در ۳ ماه اخیر جهت پشتیبانی از معاونان فرهنگی دانشگاه‌ها را مورد اشاره قرار داد و گفت: کار اساسی در دانشگاه از طریق استاد انجام می‌شود و آنها روی دانشجو تاثیر گذارند.

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه “کانون‌های فرهنگی دانشگاهی در رشت بسیار فعال هستند” اظهار داشت: کانون‌های فرهنگی باید زمینه ورود و فعالیت افراد با سلایق متفاوت را فراهم کنند.

جهان‌بین با اشاره به راه‌اندازی دبیرخانه حمایت و پشتیبانی محتوایی استاد در قم؛ خاطرنشان کرد: استاد نیاز به دانش‌افزایی دارد و باید تغذیه فرهنگی شود و این دبیرخانه نیز با این رویکرد راه‌اندازی شده است.