بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گیلان به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی
بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گیلان به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی
بیانیه سازمان بسیج رسانه استان گیلان به مناسبت شهادت حاج قاسم سلیمانی

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی سازمان بسیج رسانه استان گیلان بیانیه بشرح زیر صادر کرد :

بسمه تعالی

«بکشید ما را، ملت ما بیدارتر می شود. امام خمینی (ره)»
باز هم دست پلید مستکبران عالم به خون یکی از بهترین فرزندان ملت بزرگ، نستوه و سازش ناپذیر ایران اسلامی آلوده تر شد و سردار سرلشکر پاسدار حاج قاسم سلیمانی عزیز در راه دفاع از کیان اسلامی روح بلندش آسمانی شد.
این ضایعه جانکاه و جبران ناپذیر، قلب و دل میلیون ها انسان مسلمان و آزادی خواه در ایران، منطقه و سراسر جهان را جریحه دار و بیش از پیش چهره خبیث دشمنان قسم خورده نظام اسلامی و جهان اسلام و ملت ها و دولت های مستقل و آزادی خواه را عیان کرد.
به طور حتم این جنایت هولناک که توسط شیطان بزرگ، آمریکا انجام گرفت بی پاسخ نخواهد ماند و فرزندان معنوی امام راحله و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب در جای جای این گیتی، ضمن ربودن خواب از چشم دشمنان زبون و پست، انتقام سخت و ارزشمندی از آنان خواهند گرفت.
روح بلند این سردار سرافراز سپاه اسلام در اعلی علیین یقیناً نظاره گر انتقام سخت مجاهدان و مبارزان راه حق در جبهه ای به وسعت امت اسلامی خواهد بود.
سازمان بسیج رسانه استان گیلان ضمن محکومیت این اقدام خباثت وار و ددمنشانه آمریکای جنایتکار، معتقد است درخت این جریان و جبهه ی مقاومت تنومندتر از گذشته پربارتر خواهد شد و جریان رسانه ای انقلاب اسلامی و اعضای سازمان بسیج رسانه این استان ولایتمدار، آماده تر از قبل، خود را مهیای حضور در جبهه های سخت و نرم دفاع از اسلام، انقلاب و نظام مقدس اسلامی می کند.

🔳سازمان بسیج رسانه استان گیلان