بیمه‌های تکمیلی با برنامه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی همکاری خواهند کرد
بیمه‌های تکمیلی با برنامه نسخه الکترونیک سازمان تامین اجتماعی همکاری خواهند کرد
رشت_سرتوک_مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: هر نوع ارتقاء و اصلاح سامانه مربوط به نسخه های الکترونیک طی ساعات 12 شب تا 6 صبح انجام می‌شود و پیگیری لازم برای همکاری بیمه‌های تکمیلی و اتصال آنها به این سامانه درحال انجام است.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان ، دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در جلسه ویدئو کنفرانس با مدیران درمان استانهای سراسر کشور که به منظور بررسی و ارزیابی پیشرفت برنامه نسخه الکترونیک برگزار شد، اظهار داشت: این برنامه پیشرفت بسیار خوبی داشته است و روند بهبود و ارتقاء مداوم آن با جدیت درحال انجام است.

وی افزود: باید مسائل و مشکلات احتمالی برسر راه پیشرفت طرح را حل کنیم و نظرات و پیشنهاداتی که از استانها اعلام می‌شود را با جدیت پیگیری می‌کنیم.

دکتر سالاری ارتباط مداوم مدیران و کارشناسان ستادی با مدیران و کارشناسان استانها را از مسائل بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: اداره کل درمان غیر مستقیم هر روز با دو استان جلسه کارشناسی می‌گذارند و شرایط استانها را با دقت رسیدگی می‌کنند تا این برنامه به بهترین وجه ممکن در سطح کشور اجرایی شود.

وی پشتیبانی شبانه روزی از این طرح را از دیگر مسائل حائز اهمیت برشمرد و گفت: از ظرفیت مرکز پاسخگویی سازمان تأمین اجتماعی با شماره ۱۴۲۰ برای پشتیبانی این طرح استفاده می‌شود و کارشناسان این مرکز آموزش‌های مورد نیاز را گذرانده اند .

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه طی ماههای گذشته تجهیزات مورد نیاز برای ارتقاء سامانه نسخه الکترونیک خریداری شده ، افزود : از نظر فنی و سخت افزاری هیچگونه محدودیتی نخواهیم داشت.

سالاری موفقیت سامانه نسخه الکترونیک را قطعی ارزیابی کرد و گفت: اینکه مدیران استانی و ستادی سازمان تأمین اجتماعی مشکلات جزئی سیستم را به خوبی می‌شناسند و برای ارتقاء این سامانه با جدیت پیگیری می‌کنند، امیدوار کننده است. از سخت‌کوشی و تلاش بی‌وقفه همکاران اطلاع داریم و مزایای این سیستم و تسهیلاتی که در آینده ایجاد خواهد کرد باعث امیدواری و افزایش روحیه همکاران است.

سالاری حوزه فن‌آوری اطلاعات را از واحدهای بسیار فعال و اثرگذار سازمان تأمین اجتماعی ارزیابی کرد و گفت: همزمان با برنامه نسخه الکترونیک طرح ۳۰۷۰ نیز در بخش بیمه ای به موازات پیش می‌رود و آنجا هم کار بسیار سنگینی درحال انجام است.

در این جلسه مدیران درمان تأمین اجتماعی استان‌ها و مدیران ستادی نیز به بیان دیدگاه‌ها نقطه نظرات خود درباره برنامه نسخه الکترونیک پرداختند.