تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن گیلان
تجلیل از بازنشستگان بنیاد مسکن گیلان
رشت_سرتوک_معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: تجربه بازنشستگان میراث ارزشمندی برای جامعه است و استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای تسریع در توسعه و پیشرفت جامعه محسوب می شود.

به گزارش سرتوک، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن گیلان، مراسم تجلیل ازبازنشستگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور مهندس هادی درفشی معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور، زمزم، مدیرکل امور مالی – فلاحتی مشاور ریاست بنیاد مسکن، مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاونین بنیاد مسکن گیلان در سالن جلسات شهید حق شناس اداره کل برگزار شد.

ابتدا مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان از حضور گرم و صمیمی بازنشستگان در این آیین تقدیر وتشکر کرد و افزود: تمام تلاش و کوشش خود و همکاران در جهت رفع مشکلات بازنشستگان به کار خواهیم گرفت واز هر گونه مساعدتی دریغ نخواهیم کرد و در خدمت این عزیزان خواهیم بود.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اضافه کرد: فعالیت جهادی و محرومیت زدایی افتخاری برای کارکنان بنیاد مسکن است و همه کارکنانی که طی سی سال فعالیت خالصانه خود در مسیر قانون بوده اند و وجدان کاری داشته اند باید به فعالیت خود افتخار کنند .

وی خاطر نشان کرد: مسئولیت فردی که از محیط اداری بازنشسته می شود به پایان نرسیده است و باید درعرصه ی خدمت به مردم در زمینه های مختلف فرد بازنشسته نیز خود را مسئول بداند.

درادامه این آیین معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استانها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور طی سخنانی با اشاره به اینکه فرد بازنشسته، عنصر مهم تجربه است، گفت: تجربه بازنشستگان میراث ارزشمندی برای جامعه است و استفاده از تجربه بازنشستگان بهترین فرصت برای تسریع در توسعه و پیشرفت جامعه است.

درفشی با اشاره به جایگاه و مقام بازنشستگان اظهار داشت : بازنشسته، فردی سرشار از تجربه و محصولی از کار و تلاش دلسوزانه است. بازنشستگان دارای کوله باری از تجربه، فکر و اندیشه هستند و باید از تجربیات آنها نهایت استفاده شود.