تعامل وهمکاری با موسسات درمانی یکی از اولویتهای مهم بیمه سلامت است
تعامل وهمکاری با موسسات درمانی یکی از اولویتهای مهم بیمه سلامت است
رشت_سرتوک_ دکتر محمدی مدیر کل بیمه سلامت گیلان در بازدیداز بیمارستان میلاد لاهیجان گفت: یکی از اولویتهای مهم بیمه سلامت تعامل وهمکاری با موسسات درمانی است.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش خط گیلان ،  دکتر محمدی افزود: ایجاد رضایت در بیمه‌شدگان پیش از هر عامل دیگری بستگی به تعامل بین بیمه سلامت با مراکز خدمت‌رسان است

مدیر کل بیمه سلامت اضافه کرد: آنچه برای سازمان بیمه سلامت مهم است تعامل و همکاری با موسسات درمانی می باشد که این تعامل باعث کاهش هزینه های درمانی در راستای مشکلات بیمه شدگا ن عزیز می باشد و ما در این راستا درجهت رضایتمندی آنها از تمامی ظرفیتها استفاده خواهیم کرد. دکتر محمدی با اشاره به رویکردهای سازمان بیمه سلامت گفت : : با رویکرد سلامت محوری در جهت آسایش و آرامش بیمه شدگان گام بر می داریم و اجرای طرح های ملی بیمه ای در راستای ارتقای شاخص های سلامت است  وی افزود: طرح های استحقاق سنجی و نسخه نویسی الکترونیک مهمترین برنامه سازمان بیمه سلامت در سال جاری می باشد که این طرح بزرگ مستلزم همکاری همه جانبه است. گفتنی است دکتر محمدی در این بازدید درنشستی با  با هیئت مدیره بیمارستان میلاد لاهیجان ، ضمن بررسی موانع و مشکلات ، پیشنهاداتی در زمینه خدمت رسانی بهتر به بیمه شدگان ارائه دادند.