تفکر خلاق و تصمیم درست، نیاز جامعه امروز است
تفکر خلاق و تصمیم درست، نیاز جامعه امروز است
رشت_سرتوک_فرماندار رشت با تاکید بر نقش محوری پارک علم و فناوری در پیشرفت و توسعه کشور، خاطر نشان ساخت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند تفکر خلاق و تصمیم گیری صحیح هستیم.

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی به مناسبت هفته پژوهش و فناوری با مدیر کل پارک علم و فناوری استان گیلان دیدار کرد.
فرماندار رشت در این دیدار با تبریک فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری, تاکید کرد: با توجه به نقش محوری پارک علم و فناوری در کمک به جوانان خلاق در راستای تولید و ارائه خدمات نوآورانه، آمادگی داریم از همه ظرفیت شهرستان جهت حمایت از فعالیت های پارک علم و فناوری بهره بگیریم.
مهندس فتح اللهی با بیان اینکه یقینا هر آن چیزی که با تدبیر و تفکر انجام شود منجر به نتیجه مطلوب خواهد شد، افزود: امروز جامعه ما، بیش از هر چیز، نیازمند خوب اندیشیدن و تصمیم گیری درست در راستای توسعه است.
وی پارک علم و فناوری را به عنوان ریل گذار توسعه کشور دانست که در تمامی زمینه ها می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد و خاطرنشان کرد: فعالیت این مرکز می تواند موجب تقویت انگیزه جوانان خلاق و شکوفایی استعداد آنان باشد.