تقدیر آیت الله فلاحتی از مدیریت مخابرات منطقه گیلان
تقدیر آیت الله فلاحتی از مدیریت مخابرات منطقه گیلان
در سومین روز از هفته دولت آیت الله رسول فلاحتی به مناسبت بزرگداشت روز کارمند با مدیران و جمعی از کارمندان بسیجی ادارات کل استان گیلان دیدار کرد

 به گزارش سرتوک  آیت الله فلاحتی در این نشست با تسلیت ایام سوگواری سید الشهدا (ع) اظهار کرد: سالروز شهادت رجایی و باهنر و همه شهدای کارمند نظام اسلامی به ویژه ۱۵۰ شهید کارمند گیلان را گرامی می داریم .

به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان ، نماینده ولی فقیه در استان گیلان در این افزود: مسئولان امروز از حیث فعالیت در عرصه سیاسی و اجتماعی فرزندان انقلاب هستند.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه مسئولیت در نظام اسلامی برای بعضی ها طعمه است ، اظهار کرد: با توجه به اینکه نمی توانیم پاسخگوی تمام مطالبات مردم باشیم ، مردم داری توسط مسئولان و کارکنان اداره ها بسیار مهم است.
وی ادامه داد: مدیران و کارمندان اداره ها با تعامل صحیح و اخلاق باید مردم را در مسیر نگه دارند و مردم دار باشند.
در این نشست سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان نیز گفت: اگر دولت اسلامی قرار است به موفقیت برسد راهی به غیر از پیروی از منویات ولی فقیه ندارد زیرا هر جا به موفقیت رسیدیم به دلیل تبعیت از ولایت است.
عباس حسینی مسئول بسیج ادارات و کارمندان سپاه قدس گیلان هم از وجود ۲۵ هزار کارمند بسیجی در استان خبر داد و اظهار کرد: مطالبه گری سلامت اداری و مبارزه با فساد، مطالبه گری رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال ، مطالبه گری عفاف و حجاب در ادارات و مطالبه گری تکریم ارباب رجوع از اهداف سازمان بسیج کارمندان گیلان است.
در این نشست از تعدادی از مدیران و کارمندان بسیجی از جمله مدیر مخابرات منطقه گیلان با اهدای لوح سپاس ، تقدیر بعمل آمد.
در متن لوح سپاس که به امضای سردار عبدالله پور و دکتر ارسلان زارع رسیده است این چنین ذکر شده است :
” ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت و روز بسیج ادارات و کارمندان و به پاس قدردانی از تلاش های ارزشمند و مخلصانه جنابعالی در آن سازمان و تعامل سازنده با سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه قدس گیلان این لوح سپاس به حضورتان تقدیم می گردد. “