تلاش بی وقفه پزشکان در ایام بحران کرونا وصف ناشدنی است
تلاش بی وقفه پزشکان در ایام بحران کرونا وصف ناشدنی است
رشت_سرتوک_رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در پیامی فرا رسیدن زاد روز حکیم بوعلی سینا و روز پزشک را به پزشکان پرتلاش و ایثارگر تبریک گفت و از تلاش بی وقفه پزشکان در ایام بحران کرونا تقدیر کرد.

به گزارش سرتوک_به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان(وب دا)؛ متن پیام به شرح زیر است:اول شهریور؛ زادروز حکیم بوعلی سینا که به عنوان روز پزشک نامگذاری شده است، یادآور تلاش شبانه روزی و ایثارگری های پزشکان فرهیخته ای است که در حفظ سلامتی و درمان دردمندان از هیچ کوششی فروگذار نیستند.

در این راستا، ایثار و فداکاری های کادر بهداشتی و درمانی به ویژه پزشکانی که در ایام بحران کرونا، علیرغم کمبودها و مشکلات زیرساختی و تجهیزاتی در مراکز بهداشتی و درمانی، تمام توان و ظرفیت خود را برای درمان بیماران به کار گرفتند و در این راه ، تعدادی از این عزیزان به دلیل درگیر شدن با بیماری کووید ۱۹ بستری و عده ای نیز جان به جان آفرین تسلیم کردند، هیچگاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد و در تاریخ پزشکی ایران و جهان به یادگار خواهد ماند.

اینجانب ضمن گرامیداشت زادروز حکیم بوعلی سینا، روز پزشک را به تمامی تلاشگران این عرصه به ویژه پزشکان گرانقدر و پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی گیلان تبریک عرض نموده، از درگاه ایزد منان سلامتی و توفیق روزافزون برای همگان مسالت دارم.