تهیه ۲۸۸۰ بسته شب یلدا توسط نیکوکاران و خیرین
تهیه ۲۸۸۰ بسته شب یلدا توسط نیکوکاران و خیرین
رشت_سرتوک_با همکاری نیکوکاران ۲۸۸۰ بسته برای شب یلدای خانواده های تحت پوشش بهزیستی فراهم شد

به گزارش سرتوک به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی گیلان مدیرکل بهزیستی گیلان با اعلام اینکه امسال شب یلدا با شعار ” هریک خانواده در کنار هم ” به استقبال بلندترین شب سال می رویم افزود: با هدف فراهم نمودن شبی به یاد ماندنی برای اعضای یک خانواده سعی نمودیم با کمک نیکوکاران در سطح استان بالغ بر ۲۸۸۰ بسته هدیه برای خانواده های تحت پوشش فراهم نماییم .
دکتر حسین نحوی نژاد در این رابطه بیان داشت: از حدود یک ماه گذشته که نسبت به راه اندازی “پویش شب یلدا ” برای تهیه اقلام مورد نیاز خانواده های تحت پوشش اقدام نمودیم استقبال خوبی از سوی اصناف و بازاریان و افراد حقیقی و حقوقی در این زمینه بعمل آمده و شاهد کمک های بی نظیری در این رابطه بودیم .
وی اضافه کرد:این بسته ها شامل گوشت و مرغ ، برنج ، آجیل ، میوه ، هندوانه و حبوبات بوده و در بعضی از موارد نیز شاهد اهدا وسایل بازی و آموزشی برای کودکان بودیم تا والدین بتوانند شبی خاطره انگیز را برای کودکان خود فراهم آورند.
مدیرکل بهزیستی گیلان ارزش ریالی این بسته ها را بالغ بر یک میلیارد و هشت میلیون تومان ذکر کرد و گفت: در این شرایط حساس که هم بیماری کرونا مشکلات اقتصادی برای مردم ایجاد نموده و هم کشور ما در جنگ اقتصادی با کشورهای سلطه گر است کمک های نیکوکاران همواره در کنار بهزیستی بوده تا بتوانیم اندکی از مشکلات مردم بکاهیم.