توسعه تولید و ایجاد اشتغال ،از هیچ عبادتی کمتر نیست
توسعه تولید و ایجاد اشتغال ،از هیچ عبادتی کمتر نیست
رشت_سرتوک_رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان ،تعصب و نوعدوستی مدیران بخش تولید استان در بحرانهای اخیر را ستودنی و شایسته تحسین دانست.

به گزارش سرتوک، به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان همایش دست یاریگر با هدف جلب کمکهای مومنانه بخش صنعت گیلان با حضور سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان، دکتر دلق پوش رئیس سازمان صمت گیلان، مدیران و مسئولان استانی و تعدادکثیری از کارفرمایان واحدهای تولیدی بزرگ و شاخص استان، به منظور تقدیر از واحدهای های تولیدی فعال در دوران شیوع ویروس کرونا، در سالن همایش شرکت تولیدی آرپانوش(ایستک) واقع در شهرک صنعتی شهرستان رشت برگزار شد.
فرهاد دلق‌پوش تعصب و نوعدوستی مدیران بخش تولید استان در بحرانهای اخیر را ستودنی و شایسته تحسین دانست و اظهار داشت: معتقدم در این شرایط اقتصادی کشور؛ توسعه تولید و ایجاد اشتغال از هیچ عبادتی کمتر نیست.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با بیان اینکه مدیران واحدهای صنعتی با بردباری خود بار سنگینی را در حوزه اقتصادی از دوش دولت و مردم برداشته اند، عنوان کرد: تحریمهای ظالمانه و نوسانات ارزی کم بود، ویروس کرونا نیز مزید برعلت دشواری در تولید و تجارت شد ولی علیرغم دشواری ها و لطمات وارد شده، چرخ تولید از حرکت باز نماند.
وی از کمک های صورت گرفته توسط بخش اصناف در مرحله اول در قالب رزمایش مواسات تقدیر نمود و افزود: بسیاری از مدیران بخش تولید و اصناف از بیان کمک های انجام شده پرهیز می کنند و راضی به طرح آن نیستند ولی تکالیف خود را با تعصب نسبت به هم نوعان خود انجام می دهند.
دکتر دلق پوش اقدامات شبانه‌روزی بیش از ۳ هزار واحد صنعتی و ۱۱۰هزار واحد صنفی استان در ایام کرونا را یادآور شد و افزود: برخی واحدهای تولیدی در ایام کرونا خط تولید خود را تغییر دادند و نیازهای روز جامعه به‌ویژه ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده را تولید کردند تا از این وضعیت بحرانی خارج شویم.
صاحبان ۲۰ واحد به نمایندگی از ۶۰ واحد تولیدی شهرک‌های صنعتی استان گیلان در پایان این همایش مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.