جذب بیش از ۴ هزار مشترک جدید گاز در گیلان
جذب بیش از ۴ هزار مشترک جدید گاز در گیلان
رشت_سرتوک_مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت : این شرکت در تیرماه سال جاری، بیش از 4 هزار و 350 مشترک جدید گاز جذب نموده است.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش خط گیلان ، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر جذب بیش از ۴ هزار و ۳۵۰ مشترک جدید در تیرماه امسال افزود: این تعداد مشترک جدید نسبت به مدت مشابه سال گذشته بالغ بر ۳۵ درصد افزایش یافته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اضافه کرد: با جذب این تعداد مشترک جدید، مجموع مشترکین گاز در استان گیلان به یک میلیون و صد و ده هزار مشترک افزایش یافته است.

مهندس اکبر با بیان اینکه هم اکنون تمام شهرها و ۲ هزار و ۳۵ روستای گیلان بهره مند از گاز طبیعی می باشند، اظهار داشت: این شرکت با وجود نزدیک شدن به پایان عملیات گازرسانی در استان و توجه بر کیفی سازی خدمات، همچنان با همت تمام درجهت گازرسانی به روستاهای باقیمانده واجدالشرایط تلاش می نماید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در همین راستا از اجرای عملیات گازرسانی به ۲۴ روستای صعب العبور و کوهستانی استان خبر داد و گفت: با تکمیل عملیات و گازدار شدن این روستاها، بیش از ۵۵۰ خانوار به مجموع مشترکین گاز در استان افزوده خواهد شد و درصد بهره مندی گاز روستایی به ۹۵٫۵ درصد خواهد رسید.

وی خاطرنشان ساخت: وظیفه شرکت گاز حفظ پایداری و ایمنی جریان گاز تا درب منازل مشترکین می باشد و وظیفه رعایت نکات ایمنی و استفاده از وسایل و تجهیزات گازسوز استاندارد در داخل منازل برعهده مشترکین می باشد.

مهندس اکبر در پایان ابراز امیدواری نمود تا با رعایت این مهم شاهد بروز هیچگونه حادثه برای مردم عزیز گیلان نباشیم.