حجت الاسلام‌تسخیری : ملت ایران یکپارچه ” سردار سلیمانی” هستند .
حجت الاسلام‌تسخیری : ملت ایران یکپارچه ” سردار سلیمانی” هستند .
مراسم بزرگداشت سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از سوی شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان گیلان امروز در محل نمازخانه غدیر شرکت سهامی آب منطقه‌ای گیلان برگزار شد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش خط گیلان ،در این مراسم مدیران عامل ، معاونین و مسئولان شرکت های صنعت آب و برق استان گیلان و جمعی از ائمه جماعات وروحانیون و کارکنان این مجموعه حضور داشتند .

بر اساس گزارش خبرنگار خط گیلان در این مراسم حجت الاسلام تسخیری نماینده ولی فقیه در سپاه قدس با برشمردن ویژگی های سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: دشمنی امروز برای زدن انقلاب اسلامی و نابود کردن اسلام اصیل و نظام مقدس جمهوری اسلامی از زوایای مختلف حمله‌ور شده است

وی افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی گاهی نظامی و گاه غیرنظامی وارد این محرکه می شوند تا بتوانند انقلاب اسلامی و راس حکومت را ناکارآمد جلوه دهند و ساقط کنند

وی یادآور شد : خوشبختانه حضرت امام خمینی(ره) نقشه راه نظام مقدس جمهوری اسلامی را تبین فرمودند پس از آن نیز امام خامنه ای ادامه دهنده راه امام ، موکدا فرمودند که راه ما راه امام(ره)، مکتب و مقصد ما همان مکتب و مقصد امام ( ره ) است.

حجت الا سلام تسخیری افزود: و بر این اساس ترفند ها و دسیسه های دشمنان یکی بعد از دیگری نقش بر آب می شود علاوه برآن باعث وحدت ، انسجام و همدلی مردم همیشه در صحنه در جمهوری اسلامی را فراهم می‌آورد که نمونه بارز آن، در مراسم تدفین و گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی دنیا را مات و متحیر کرد و قدر مسلم آنان مات ومبهوت شدند، چون ملت ایران یکپارچه ” سردار سلیمانی” هستند. واز دشمنان ترسی ندارند.