حضور چشمگیر خانواده های شهدا و ایثارگران گیلانی در راهپیمایی ۲۲بهمن
حضور چشمگیر خانواده های شهدا و ایثارگران گیلانی در راهپیمایی ۲۲بهمن
مردمان سرزمین سبز با لبیک به ندای رهبری و فریاد مرگ بر آمریکا در راهپیمایی 22 بهمن ،توطئه درهم تنیده تار عنکبوتی نظام استکبار جهانی را خنثی کردند.
🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش ایثار گیلان، ۴۱ سال از روزهای سرد زمستانی که با ایمان ملتی غیور و انقلابی به گرمایی همیشگی تبدیل شده، می‌گذرد و به بار نشستن خون شهدا ،امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار است.
با آغاز چهل و یکمین بهار آزادی روز سه شنبه ۲۲ بهمن مردم گیلان هم پا و همراه با مردم سراسر کشور در تجمع عظیم و باشکوه در این روز حضور یافتند و بیعت خود با آرمان‌های ماندگار امام راحل و مقام معظم رهبری را تجدید کردند.
مدیرکل،معاونین و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به همراه خانواده های شهدا و ایثارگران و جانبازان سرافراز نیز دوشادوش سایر مردم در این تجمع باشکوه حضور داشتند.
شکوه همبستگی و یکپارچگی مردم گیلان با عزمی آهنین تا پیروزی نهایی انقلاب اسلامی و سپردن پرچم این نهضت بزرگ به دست صاحب اصلی آن،حضرت مهدی (عج) برگ زرینی دیگر را در تاریخ این سرزمین به ثبت رساند.
راهپیمایان در مسیرهای تعیین شده با شعارهای انقلابی و ضد استکباری فریاد خروشان خود را بر سر دشمنان انقلاب و اسلام فرود آوردند.
در شهر رشت میدان اصلی شهدای ذهاب مملو از جمعیتی بود که با لبیک به ندای رهبری عزم خود را جزم و مشت‌ها را علیه استکبار گره کرده‌اند.
عبداله پاکاری ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در حاشیه این حماسه بزرگ اظهار داشت:حضور جوانان در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی باعث یاس و نا امیدی دشمنان شده و پیشرفت و سربلندی ایران اسلامی را به ارمغان خواهد آورد.
وی افزود: با گذشت چهل و یک سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دشمنان قسم خورده ایران زمین در تلاش هستند که با بهره گیری از تکنیک ها تبلیغاتی باکمک تکنولوژیهای روز،مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند.
پاکاری خاطرنشان کرد:حضور همیشگی آحاد مردم در صحنه های سیاسی و اجتماعی مهر باطل بر دسیسه های آنها زده است بنابراین حضور در تجمع ۲۲بهمن فرصتی غنی و گرانبهاء برای تحقق این مهم است.
وی در پایان گفت:حضور یکپارچه و غیرتمندانه مردم رشید و فهیم و همیشه در صحنه در تجمع یوم الله ۲۲ بهمن،مشت محکمی بر دهان یاوه گویان خواهد زد.