حفظ سپیدرود در لیگ یک مهمترین اولویت در کوتاه مدت است/ لزوم پیگیری جدی و رفع مشکلات مالکیتی باشگاه سپیدرود
حفظ سپیدرود در لیگ یک مهمترین اولویت در کوتاه مدت است/ لزوم پیگیری جدی و رفع مشکلات مالکیتی باشگاه سپیدرود
رشت_سرتوک_ فرماندار رشت با تاکید بر پیگیری و رفع مشکلات مالکیتی باشگاه سپیدرود، گفت: از تمام ظرفیت شهرستان رشت برای حفظ تیم سپیدرود در لیگ یک استفاده می شود.
🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی در نشست با جمعی از هواداران تیم سپیدرود با تاکید بر اینکه نگاه به تمام فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی باید متوازن  باشد، افزود: رشد و توسعه شهرستان باید در تمامی ابعاد انجام شود.
وی ورزش و هنر را مهمترین ابزاری دانست که می تواند موجبات نشاط اجتماعی را فراهم کند و تصریح کرد:  وقتی برد و باخت یک تیم می تواند موجبات خوشحالی یا ناراحتی هزاران نفر شود، موظف هستیم، دغدغه هواداران را پیگیری کنیم.
فرماندار رشت با بیان اینکه این آمادگی را داریم که درد دل هواداران تیم ها را بشنویم، افزود: تیم های سپیدرود و داماش، دو تیم ریشه دار شهرستان رشت محسوب می شوند و به همین لحاظ از هیچ کوششی جهت موفقیت این دو تیم دریغ نخواهیم کرد‌.
مهندس فتح اللهی با اشاره به تدوین دو برنامه کوتاه مدت و بلند مدت برای تیم های سپیدرود و داماش، خاطرنشان کرد: در کوتاه مدت باید تمهیداتی به لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری جهت حفظ این دو تیم در لیگ دسته یک اتخاذ شود.
وی مشکلات در مالکیت باشگاه سپیدرود را از مهمترین دغدغه های این باشگاه برشمرد و تصریح کرد:  اگر به دنبال ثبات مدیریتی و ایجاد ساختاری مناسب در این باشگاه باشیم، پس از آن کارها بر روی روال به درستی پیش رود.