حوزه درمان تامین اجتماعی قابل اعتماد ترین تکیه گاه بیمه شدگان برای دریافت خدمات با کیفیت و رایگان درمانی است
حوزه درمان تامین اجتماعی قابل اعتماد ترین تکیه گاه بیمه شدگان برای دریافت خدمات با کیفیت و رایگان درمانی است
_درسال 1397 با پذیرش بیش از یک میلیون 390هزار نسخه در 13 مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان گیلان بیش از 5 میلیون 383 هزار قلم دارو بین بیماران بیمه شده تامین اجتماعی توزیع شد.

پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _درسال ۱۳۹۷ با پذیرش بیش از یک میلیون ۳۹۰هزار نسخه در ۱۳ مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی استان گیلان بیش از ۵ میلیون ۳۸۳ هزار قلم دارو بین بیماران بیمه شده تامین اجتماعی توزیع شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان ،دکتر شهدی نژاد مدیردرمان تامین اجتماعی استان با اعلام خبر فوق با بیان اینکه حوزه درمان تامین اجتماعی قابل اعتماد ترین تکیه گاه بیمه شدگان برای دریافت خدمات با کیفیت و رایگان درمانی است گزارشی درخصوص خدمات پاراکلینیکی مراکز ملکی تامین اجتماعی استان ارائه نمود و اظهار داشت: در سال ۹۷ آزمایشگاه های مراکز ملکی استان بیش از ۲۰۰هزار نفر از بیماران تامین اجتماعی را پذیرش نمودند که بالغ بر یک میلیون ۳۱۹ هزار مورد آزمایش توسط همکاران در این مراکز انجام گرفت.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان در ادامه افزود: درهمین مدت بیش از ۴۶۰۰ مورد آزمایش پاتولوژی در آزمایشگاه بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت به عنوان تنها بیمارستان ملکی استان انجام گرفته است.
دکترشهدی نژاد به خدمات ارائه شده در واحد تصویربرداری بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) اشاره نمود و اظهار داشت: نزدیک به ۳۰۰۰مورد سی تی اسکن و بیش از ۸۰۰۰ مورد ام آرآی در سال گذشته در این بیمارستان انجام گرفته است. ایشان همچنین به مراجعین واحد های مامایی و فیزیوتراپی نیز اشاره نمود و افزود در سال ۹۷ در مجموع بیش از ۵۳هزار نفر به همکاران ماما در ۱۳ مرکز درمانی ملکی مراجعه نمودند و بیش از ۱۱ هزار نفر به واحد فیزیوتراپی بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت که بیش از ۱۷ هزار مورد خدمات فیزیوتراپی به بیماران بیمه شده ارائه گردید.