خدمت به مردم در سرلوحه کار بیمه سلامت قرار دارد
خدمت به مردم در سرلوحه کار بیمه سلامت قرار دارد
سرتوک_نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت : خادمی مردم در نظام مقدس جمهوری اسلامی از افتخارات است و در همه امور با خدمت به مردم باید زیر چتر بزرگ رهبری به فکر نظام و انقلاب باشیم.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش خط گیلان ، دکتر غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در دیدار با دکتر جمشید محمدی مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان افزود: نیمی از جمعیت استان گیلان از طریق صندوقهای بیمه ای این سازمان تحت پوشش هستند و از خدمات لازم استفاده می کنند.

ساختمان جدید

وی آنگاه با اشاره به ایجاد ساختمان جدید برای اداره کل بیمه سلامت استان گیلان اضافه کرد: هر نوع کمک و همراهی که نیاز باشد نه من بلکه همه نمایندگان مردم گیلان برای تحقق این مهم ، همراهی و همکاری خواهیم کرد و پیگیری های لازم در اخذ زمین و تخصیص اعتبارات از مسئولان ذیربط در استان و کشور را تا حصول نتایج به جد پیگیری و دنبال خواهم کرد .

مدیریت منابع و مصارف

درادامه دکتر جمشید محمدی مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان با اشاره به نقش و اهمیت سازمان بیمه سلامت در شرایط موجود گفت : با توجه به محدودیت منابع دولت ، رعایت مدیریت منابع و مصارف ضروری است و در عین حال ارائه خدمات مطلوب به مردم به شدت مورد توجه است ودر اولویت قرار دارد .

برنامه های عملیاتی سازمان

وی افزود: بیمه سلامت در استان گیلان با ۱۷۱۱ موسسه قرارداد همکاری منعقد کرده است تا پاسخگوی نیازهای نیمی از جمعیت تحت پوشش استان گیلان باشد ودرهمین راستا با پیگیری برنامه های عملیاتی سازمان ، فراهم آوردن رضایت مندی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی بسیار مورد توجه است.