دعوت فرماندار رشت از مردم جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس
دعوت فرماندار رشت از مردم جهت حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس
رشت_سرتوک_فرماندار شهرستان رشت به مناسبت فرا رسیدن روز قدس از عموم مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش سرتوک،به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت؛ حمید رضا امام پناهی به مناسبت فرا رسیدن روز قدس با صدور پیامی از اقشار مختلف مردم جهت شرکت در این امر مهم دعوت بعمل آورد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امام خامنه ای: (اعلام روز قدس از حرکت‌های تهاجمی جمهوری اسلامی در مقابل نقشه حذف فلسطین بود.)

روز قدس، میراث ماندگار امام راحل(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام قبله نخست مسلمانان و روز ارج نهادن به انسانیت و حمایت وجدان‌های بیدار بشریت از مقاومت مردم مظلوم و آزاده فلسطین در برابر رژیم جعلی صهیونیستی است.

ملت عزتمند ایران، مسلمانان غیرتمند و ملل آزاده جهان هرگز اجازه نخواهند داد تا جنایات رژیم اشغالگر، خیانت سران خود فروخته برخی دولت‌های اسلامی، حمایت‌های خبیثانه جهان استکبار از اشغالگران و در یک کلام ” مسئله فلسطین” به فراموشی سپرده شود.

ملت غیور ایران اسلامی بر خود وظیفه میداند در لبیک به ندای رهبری فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) و پیروی از فرموده امیرالمونین(ع) ” کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً ” ؛ در دفاع از مظلومیت و تجلیل از ایستادگی فلسطین فریاد برآورد که پاره تن جهان اسلام در اشغال نمانده و جهانیان نابودی قریب الوقوع فرزند ناخلف و خونریز استکبار را به نظاره خواهند نشست.

اینجانب ضمن گرامیداشت این روز، آحاد مردم ظلم ستیز و بصیر شهرستان رشت را دعوت به شرکت گسترده در برپایی باشکوه راهپیمایی روز قدس‌، پس از دوسال برگزاری خودرویی به دلیل همه گیری ویروس کرونا نموده و آزادی قبله نخست اسلام را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت دارم.

حمید رضا امام پناهی _ فرماندار شهرستان رشت