دوره‌های آموزشی برای کارگزاران روابط‌عمومی‌ها برگزار می‌شود
دوره‌های آموزشی برای کارگزاران روابط‌عمومی‌ها برگزار می‌شود
سرتوک_مدیر روابط عمومی استانداری گیلان از برگزاری دوره‌های آموزش کاربردی برای کارگزاران روابط عمومی‌ها در راستای توان‌افزایی آنان خبر داد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش خط گیلان ، امیرحسین کبیری عصر امروز (شنبه) در دیدار کارکنان حوزه روابط عمومی استانداری با نماینده عالی دولت در گیلان که به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات برگزار شد؛ شعار امسال هفته روابط عمومی را روابط عمومی هوشمند، انسان سالم، جامعه سالم ذکر و اضافه کرد: عناوین تعیین شده برای روزهای این هفته نیز روابط عمومی و علم، فضای مجازی، سواد رسانه ای، مسئولیت اجتماعی، مدیریت بحران، سلامت و جهش تولید است.

وی هفته روابط عمومی را بهترین فرصت برای تعمیق ارتباطات و اعتمادسازی خواند و ادامه داد: در همان روزهای نخست شیوع کرونا؛ اهمیت ارتباطات سازنده، روابط عمومی، آگاهی بخشی به مردم و اطلاع‌رسانی صحیح بیش از پیش مشخص شد.

کبیری افزود: به‌منظور آگاه‌سازی عمومی از این بیماری؛ تولید فرآورده‌های متنوع رسانه‌ای و انتشار وسیع آنها در رسانه ها در دستور کار قرار گرفت.

وی تقویت و تحکیم ارتباطات سازنده و هدفمند با رسانه ها را از جمله راهبردهایی عنوان کرد که باید در اولویت اقدامات روابط عمومی ها باشد.

وی همچنین احیاء شورای هماهنگی روابط عمومی ها در استان و نیز برگزاری دوره های آموزش کاربردی برای کارگزاران روابط عمومی ها را از دیگر مواردی عنوان کرد که طی سال جاری دنبال می شود.