روابط‌عمومی نقش تعیین کننده‌ای درفرهنگ سازی برعهده دارد
روابط‌عمومی نقش تعیین کننده‌ای درفرهنگ سازی برعهده دارد
سرتوک_مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان، نقش کارکنان روابط عمومی را در پیشبرد اهداف و برنامه های بیمه سلامت، کلیدی توصیف کرد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش خط گیلان ، دکتر محمدی همزمان با ۲۷ اردیبهشت ماه روز روابط عمومی و ارتباطات؛با اشاره به نقش و جایگاه محوری روابط عمومی افزود : روابط عمومی باید به بهترین شکل ممکن دستاوردهای بیمه سلامت و کارهای مهم انجام شده و اقدامات دردست انجام سال جاری رابه درستی تبیین کند

وی نقش کارکنان روابط عمومی را در پیشبرد اهداف و برنامه های بیمه سلامت، کلیدی توصیف کرد وگفت: روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی، نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های مردم جامعه، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی برعهده دارد.

مدیرکل بیمه سلامت گیلان خاطر نشان کرد :در سازمان های دولتی داشتن اطلاعات موثق، دقیق و به موقع با توجه به هدف و ساختار، بزرگ ترین سرمایه یک سازمان است و حیات یک سازمان به داشتن یک ارتباط دو سویه درون و برون سازمانی و انجام تبلیغات و کسب اطلاعات به روز و مفید بستگی دارد.

وی ضمن تاکید بر جایگاه روابط عمومی افزود: روابط عمومی یک حلقه ارتباطی و واسطه ای بین مجموعه مدیریتی و پرسنل است و می تواند نقش ارتباط سازنده را ایجاد کند و در تصمیم گیری مؤثر باشد.

دکترمحمدی درپایان یاد آورشد: در شرایط فعلی که کشور درمقابله با شیوع ویروس کرونا درگیر است اطلاع‌رسانی و فعالیت روابط عمومی‌ها با همراهی رسانه‌ها در ارائه اطلاعات لازم به مردم بسیار موثر است ودراین راستا کارهای بسیارخوبی بیمه سلامت انجام داده که می توان از بیمه نمودن افراد مبتلا به ویروس کرونا درتخت بیمارستان وپرداخت هزینه های آنان به صورت بیمه ای نام برد.