زمان برگزاری کارگاه مجازی “آشنایی با برنامه پزشک پژوهشگر” در دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام شد
زمان برگزاری کارگاه مجازی “آشنایی با برنامه پزشک پژوهشگر” در دانشگاه علوم پزشکی گیلان اعلام شد
رشت_سرتوک_معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از برگزاری کارگاه مجازی "آشنایی با برنامه پزشک پژوهشگر" ویژه دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و دستیاران مستعد ورود به برنامه پزشک پژوهشگر ، در دهم اسفندماه سال جاری خبر داد.

به گزارش سرتوک به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این خصوص اعلام کرد : در راستای تحقق اهداف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت توسعه و ارتقا کیفی تحقیقات کشور و به منظور تشویق دانشجویان واجد شرایط (استعداد درخشان)، کارگاه مجازی پزشک پژوهشگر با حضور دکتر آبتین حیدرزاده – مشاور معاونت تحقیقات وزارت بهداشت در امور پزشک پژوهشگر، راس ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۶:۳۰ روز یکشنبه ، دهم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

از این رو دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و دستیاران مستعد ورود به برنامه پزشک پژوهشگر می توانند به منظور شرکت در کارگاه مذکور، صرفاً از طریق آدرس زیر اقدام نمایند.

https://www.skyroom.online/ch/gums/pezeshk

لازم به ذکر است : درج کامل نام و نام خانوادگی (فارسی(، کدملی، پست الکترونیـک (E-mail) و شماره تماس در قسـمت “پیـام” Sky Room جهت صدور گواهی شرکت در کارگاه الزامی است.