ساختمان شعبه توزیع برق دهکاء در بندر کیاشهر بهره برداری شد
ساختمان شعبه توزیع برق دهکاء در بندر کیاشهر بهره برداری شد
رشت_سرتوک_در نهمین روز دهه مبارک فجر ساختمان شعبه توزیع برق دهکاء از توابع شهرستان آستانه اشرفیه و شهر کیاشهر به بهره برداری رسید.

به گزارش سرتوک ،طی آئینی باحضور حجت الاسلام امیدی امام جمعه بندر کیاشهر، حمید رضایی فرماندار آستانه اشرفیه ،  محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل توزیع برق گیلان، محمدعلی میری نرگسی قائم مقام اجرایی در امور شهرستانها،  سید رسول اشرف مدیر توزیع برق آستانه اشرفیه و جمعی دیگر از مسئولین این شهرستان ، شعبه توزیع برق دهکاء به افتتاح رسید.
در این آیین محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل توزیع برق گیلان هدف از افتتاح این شعبه را تسهیل در ارائه خدمات به مشترکین عنوان کرد وگفت: ۲۴ روستا و قریب به ۱۲ هزار مشترک از خدمات این شعبه توزیع برق بهره مند خواهند شد.
وی اضافه کرد: تعمیرات و نگهداری ۱۶۶ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۳۳۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف  برعهده این شعبه توزیع برق می باشد و با استقرار بخش اداری و اتفاقات از این پس خدمات توزیع برق گیلان با کیفیت بهتر و سریع تر از قبل در اختیار مشترکین این منطقه قرار خواهد گرفت.
هنرمند در پایان با اشاره به تلاش بی منت پرسنل توزیع برق گیلان یاد آور شد : از ابتدای سال و باتوجه به انباشت میزان فرسودگی شبکه های توزیع برق از سالیان گذشته طرح بزرگ و جهادی جایگزینی شبکه های فرسوده با کابل خودنگهدار و همچنین طرح افزایش تاب آوری شبکه های فشار متوسط به اجراء درآمده است و عزم شرکت توزیع برق گیلان اجرای مداوم این طرح ها تا حصول نتیجه یعنی رفع مشکلات و جلب رضایت مشترکین است.