سردار آقازاده: ناکارآمدی مدیریتی معضل جامعه است
سردار آقازاده: ناکارآمدی مدیریتی معضل جامعه است
سردار آقازاده: ناکارآمدی مدیریتی معضل جامعه است

سیدعلی آقازاده در جلسه راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان بر وجود مجلسی آگاه و تعیین کننده تاکید کرد و گفت: ناکارآمدی مدیریتی و ضعف عملکرد مدیران معضل جامعه است.
سردار سید علی آقازاده در جلسه راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان که در حسینیه ماسوله‌ای‌ها ابتدای جاده پیربازار برگزار شد با اشاره به جایگاه مجلس در نظام اسلامی اظهار کرد: با توجه به جایگاه مجلس و نگاهی که جامعه به سیستم اجرایی دارد، هر نیروی انقلابی در تلاش است تا حضوری انقلابی در این عرصه داشته باشد.
وی بر استفاده از فرصت‌های موجود برای پیشرفت جامعه تاکید کرد و افزود: انتخابات مجلس شورای اسلامی فرصت بسیاری مغتنمی برای انجام وظایف مدیریت جهادی برای ساماندهی امور در جامعه است.
نماینده مردم رشت در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هزینه‌های انتخاباتی باید متعارف و به دور از باندهای قدرت و ثروت باشد، تصریح کرد: نظارت دستگاه‌های مربوطه در شفاف‌سازی هزینه‌های انتخاباتی نامزدها اثرگذار است.
آقازاده، ناکارآمدی مدیریتی و ضعف عملکرد مدیران را معضل جامعه دانست و بیان کرد: تحول مدیریتی در گیلان از اهداف مهم ما است و باید از ظرفیت‌های بالنده و نیروهای اجتماعی بیشترین استفاده را ببریم.
وی با تاکید بر اینکه جامعه ما دچار بازار معامله شده است، خاطرنشان کرد: اساسی‌ترین اهداف انقلاب اسلامی، سعادت انسان‌ها و دفاع از حق مظلومان بوده ضمن اینکه تقویت ارکان نظام و حفظ جایگاه آن، اصلی است که همه باید به آن بپردازیم.
وی یادآورشد: باید مجلسی آگاه و تعیین کننده داشته باشیم.