سکون و درجازدن در فرهنگ صنعت برق، فاقد جایگاه و بی اعتبار است
سکون و درجازدن در فرهنگ صنعت برق، فاقد جایگاه و بی اعتبار است
رشت_سرتوک_شرکت برق منطقه ای گیلان از آمادگی کامل برای عبور از فصل سرما و بحران های احتمالی پیش رو برخوردار است.

به گزارش سرتوک به نقل از روابط عمومی شرکت برق منطقه ای گیلان،”بهمن داراب زاده” با اشاره به برگزاری سراسری مراسم جشن تحقق برنامه عبور موفق از دوره اوج مصرف برق تابستان ۹۹ در صنعت برق کشور، گفت: این افتخار بدون شک با تلاش و ایثار یکایک کارکنان صنعت برق حاصل شده است و حفظ این موفقیت ، افتخار دیگری را برای صنعت برق کشور به ارمغان خواهد آورد.
وی افزود:شرکت برق منطقه ای گیلان برای عبور موفق از دوره اوج مصرف برق تابستان ۹۹ ، ۸ پروژه تعریف کرد که با تلاش شبانه روزی کارکنان شرکت، این پروژه ها با موفقیت و قبل از پیک بار به سرانجام رسید و اتمام به موقع این پروژه ها موجب شد تا تابستان امسال را با موفقیت و بدون خاموشی برنامه ریزی شده پشت سر بگذاریم.
داراب زاده با بیان اینکه این افتخار و موفقیت، پایان کار صنعت برق نیست، گفت: سکون و درجازدن در فرهنگ صنعت برق فاقد جایگاه، ارزش و اعتبار است و فعالیت های صنعت برق تمام ناشدنی و تعطیل ناپذیر است.
وی افزود: فصلی جدید از تلاش و کوشش با آمدن فصل سرما آغاز می شود و شرکت برق گیلان با تکرار آزمون های سخت در برهه های زمانی کوتاه مدت روبه رو است. در واقع حرکت و تکاپوی مستمر و شبانه روزی با صنعت برق عجین شده است.
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با اشاره به تجربیات سال های گذشته در مواجهه با فصل سرما، گفت: تجربیات سال های گذشته بیانگر این است که با تغییر اقلیم پیش آمده، با فصول های سرد غیرقابل پیش بینی روبه رو هستیم.
وی افزود: باید با آمادگی کامل و آماده باش تمامی اکیپ های ستادی، عملیاتی، اجرایی و … از هم اکنون به استقبال فصل سرما برویم.
داراب زاده با اشاره به رخدادهایی که صنعت برق با آن دست و پنجه نرم می کند، گفت: با وقوع حوادث طبیعی همچون؛سیل، طوفان، زلزله، برف های سنگین و اخیرا هم ویروس کرونا، نه تنها فعالیت ها در شرکت برق گیلان کاهش نمی یابد بلکه تلاش و کوشش مضاعف خواهد شد و باید با تفکر بسیجی و عمل جهادی بر این وقایع غلبه کرد و به عادی سازی شرایط کمک کرد.