سیاووش آقاجانی/ تحقق اهداف گام دوم انقلاب از مهم برنامه های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به شمار می رود
سیاووش آقاجانی/ تحقق اهداف گام دوم انقلاب از مهم برنامه های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به شمار می رود
عصر امروز نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان برگزار شد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان در این نشست در تبیین ضرورت شکل گیری شورای فوق بیان داشت: در عرصه انتخابات امسال با توجه به قرار گرفتن در گام دوم انقلاب که همان ترسیم چشم انداز مقام معظم رهبری است ، تلاش ما این است که انتخابات روبرو یک گام در تحقق اهداف گام دوم انقلاب باشد.

سیاووش آقاجانی تصریح کرد: با توجه به اینکه شرایط کنونی شرایط بیم ها و امیدهاست و با توجه به اینکه امید به نقطه واقعی و دور شدن از نقاط امید غیرواقعی اهداف ماست برگرداندن این امید واقعی به جامعه حق مردم است و در صورت آشتی با مبانی واقعی نظام امید واقعی محقق گردد.

وی دولت نهم را بهترین دولت انقلاب اسلامی خواند و اذعان داشت: اگر آدم ناکارآمدی در معرض نقد ما قرار گرفت باید انتقاد را پذیرفت باید از نگاه بزرگنمایی و نگاه حزبی دور شد و اگر مردم مسئولانه و براساس شاخص ها رای دهند پس از انتخاب افراد میتوان از فرد انتخاب شده مطالبه گری داشت.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان تصریح کرد: قوه قضائیه خیلی امیدها را محقق گردد و با مدیریت شجاع انقلابی می توان امید بخش عمل کرد لذا با داشتن یک مجلس انقلابی و شجاع و توانمند می توان بسیاری از فتنه هایی که با اعتراض شروع شده و به آشوب کشیده شده دیگر اتفاق نیفتد.

وی افزود: مجلس انقلابی اگر شکل گیرد در کنار قوه قضائیه انقلابی در دوسال آینده به شرایطی خواهیم رسید که آنچه شایسته است برای مردم خدمت کنیم.

او گفت: شایسته است تا در این دوره مجلسی روی کار آید که دغدغه مردم را داشته باشد و مردم بتوانند مجلس را رصد کنند.

سیاووش آقاجانی اذعان داشت: برای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گزینه هایی مهم است که توانمند باشند این شورا به دنبال آن است تا با کمک رسانه ها به انتخاب اصلح دست یابند و بتوانیم نقشی در رفع مشکلات داشته باشیم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان تاکید کرد: عمده مردم از وضعیت دولت راضی نیستند و برای این شورا مهم است که به پشتوانه مجلس آینده دولتی شکل گیرد تا ناامیدی را از مردم دور کنند.

وی افزود: در این سالها مصرف گرایی و اشرافی گرایی ترویج و بی توجه ای به محرومان و کم توجه ای به اقشار مردم مشاهده می شود و عدم حمایت از تولید در اقتصاد و… از دیگر برنامه های این دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.

آقاجانی یادآور شد: شورای ائتلاف انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت های گذشته و با درنظر گرفتن نیازهای جدید در همه کشور در حال فعالیت است تا با تمرکز نیروهای انقلابی با انتخاب افراد اصلح در مسیر توسعه و تحقق گام دوم انقلاب قدم بردارند.

سخنگوی شورای ائتلاف استان گفت: این شورا زیرنظر شورای ائتلاف کشور در قالب مکانیزمی که بعدها ابلاغ خواهد شد تا در استانها و شهرستانها فرد اصلح شناخته حمایت شوند.

وی افزود: هر شهرستانی یک شورای ائتلاف خواهند داشت و برای هر کرسی ۳ الی ۵ نفر نامزدبرای کرسی انتخابات معرفی خواهد شد .اعضای شورای گیلان ۲۰ نفر هستند که ۵۰ درصد آنان متشکل از جوانان و بانوان است.

آقاجانی سران شورای ائتلاف کشور را حداد عادل ، قالیباف، بذرپاش ذاکانی اعلام کرد: دیگر سران این شورا اعضایی از ائتلاف معطلفه جبهه پایداری توسعه عدالت یاران انقلاب اسلامی هیات های مذهبی هستند.