صاحبان مشاغل فرهنگی، هنر و رسانه‌ای متضرر از کرونا ثبت اطلاعات نمایند
صاحبان مشاغل فرهنگی، هنر و رسانه‌ای متضرر از کرونا ثبت اطلاعات نمایند
سرتوک_مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از صاحبان کسب و کارهای فرهنگ، هنر و رسانه متضرر از کرونا خواست هرچه سریعتر اطلاعاتشان را ثبت نمایند.

 

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، فیروز فاضلی بعد از ظهر سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای، فراخوان دریافت اطلاعات صاحبان مشاغل فرهنگی، هنری و رسانه‌ای متقاضی دریافت حمایت دولتی برای جبران خسارت کرونا را اعلام کرده است.

وی خاطرنشان کرد: بر همین اساس، ثبت‌نام مشاغل یاد شده از طریق سامانه طراحی شده در تارنمای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود و  ثبت‌نام کنندگان می‌توانند در  صورت هر گونه بروز مشکل و پرسش با شماره تلفن ۰۲۱۳۳۱۱۶۵۶۲ دفتر اقتصاد فرهنگ و هنر تماس بگیرند.

مسئول کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد مدیریت و مقابله با گسترش کرونا در گیلان افزود: افراد حقیقی که به صورت خویش ‏فرما و یا برای مراکز فرهنگی، هنری و رسانه‌‏ای بدون قرارداد استخدامی پیش از شیوع بیماری کرونا فعالیت داشتند با انتخاب گزینه اشخاص حقیقی بعد از ثبت‌نام و ورود به سامانه، فرم مخصوص اشخاص حقیقی را تکمیل کنند.

فاضلی ادامه داد: مدیران کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌‏ای دارای صاحب امتیاز حقیقی یا حقوقی، با انتخاب گزینه واحد کسب و کار فرم مخصوص اشخاص حقوقی را تکمیل کنند.

وی تأکید کرد: اطلاعات لازم درباره رسته کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در فراخوان “ثبت نام صاحبان مشاغل فرهنگی، هنری و رسانه ‏ای متقاضی دریافت حمایت دولتی برای جبران خسارت کرونا” آمده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان یادآور شد: خسارت بحران کرونا به حوزه فرهنگ، هنر و رسانه استان ۱۵۳ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال برآورد شده و همچنان پیگیر جلب حمایت برای فعالان خسران دیده در این حوزه‌ها هستیم.

برای مشاهده متن فراخوان “ثبت نام صاحبان مشاغل فرهنگی، هنری و رسانه ‏ای متقاضی دریافت حمایت دولتی برای جبران خسارت کرونا” روی تصویر فوق کلیک کنید.