صنایع کوچک و متوسط محرک اصلی رشداستان گیلان محسوب می شوند
صنایع کوچک و متوسط محرک اصلی رشداستان گیلان محسوب می شوند
رشت_سرتوک_مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با نماینده مردم شهرستانهای تالش ، ماسال و رضوانشهردر مجلس شورای اسلامی دیدارکرد.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی ، سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان طی نشستی با حسن محمد یاری نماینده مردم شهرستانهای تالش ، ماسال و رضوانشهردر مجلس شورای اسلامی در خصوص وضعیت واحدهای صنعتی مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان گزارشی ارایه داد.

سعیدی کیا تعامل واحدهای صنعتی کوچک و متوسط را مهم خواند و اضافه کرد: تعامل و همکاری واحدهای صنعتی کوچک و متوسط با هم و در جهت رونق تولید، فروش و کمک به بازاریابی، می تواند در افزایش تولید و اشتغال، نقش آفرینی مثبتی داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: صنایع کوچک و متوسط به واسطه اینکه حجم بالایی از صنایع استان را در بر دارند، محرک اصلی رشد اقتصادی کشور و استان گیلان محسوب می شوند.

براساس این گزارشحسن محمدیاری نماینده مردم شهرستانهای تالش ، ماسال و رضوانشهردر مجلس شورای اسلامی گفت : صنایع کوچک و متوسط، محرک اصلی اشتغال و رشد اقتصادی محسوب می شوند که با رونق بخشی فعالیت های این صنایع، می توان پویایی جامعه را شاهد بود.

وی افزود: کارآفرینی در صنایع کوچک و متوسط، دارای اهمیت فراوان بوده و می توان با کوچکترین ایده ای و با راه اندازی هر واحد تولیدی کوچک، بدنبال کارآفرینی باشیم.