طرح پلیس ساختمان در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی
طرح پلیس ساختمان در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی
سرتوک_معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت با تاکید بر برخورد قاطع قانونی با ساخت وسازهای غیر مجاز در سطح روستاهای منفک شده از منطقه آزاد انزلی، گفت: 90 پرونده ساخت و ساز غیر قانونی در سطح این منطقه تشکیل و به کمیسیون مربوطه ارجاع شده است.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ محمد علی ویشکائی در جلسه پیگیری تخلفات ساختمانی روستاهای ساحلی منفک شده از منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه متاسفانه در فرایند انتقال و واگذاری روستاهای منطقه آزاد به بخشداری ها، شاهد ساخت و سازهای غیر قانونی عده ای از سودجویان در این مناطق بودیم، افزود: خوشبختانه با ورود بخشداری های مربوطه، برخوردهای قانونی با این متصرفین در حال انجام است.

وی با اشاره به اقدامات و جلساتی که از سوی بخشداران در این زمینه انجام شده است، تصریح کرد: در همین زمینه برای ۹۰ متخلف و متصرف حریم عمومی، پرونده تخلف جهت طرح در کمیسیون ماده ۹۹ تشکیل شده است و انتظار می رود این پرونده ها به طور ویژه در کمیسیون مربوطه بررسی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان رشت با تاکید بر لزوم اتخاذ اقدامات پیشگیرانه در زمینه ساخت و سازهای غیر مجاز، افزود: در این راستا باید بازدیدهای میدانی از سوی کارشناسان فنی و دهیاران به صورت مستمر تداوم داشته باشد.

ویشکائی ادامه داد: اجرای طرح پلیس ساختمان در جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی در سطح روستاها نیز در دست بررسی و تصمیم گیری است.

وی در پایان با تاکید بر لزوم برخورد قاطع با متخلفین و متصرفین انفال عمومی، خاطرنشان ساخت: به هیچ وجه اجازه سوء استفاده به افراد سودجو داده نخواهد شد و با متخلفین با قاطعیت برخورد خواهد شد

www.sartook.ir