عملیات ساقه بلند کردن شیرهای حوضچه ای در استان گیلان پایان یافت
عملیات ساقه بلند کردن شیرهای حوضچه ای در استان گیلان پایان یافت
رشت_سرتوک_شركت گاز استان گيلان در راستای افزايش سطح امنيت و پايداری جريان گاز مشتركين، كليه شيرهای حوضچه ای در استان را به ساقه بلند تبديل نموده است.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش خط گیلان ، حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام خبر پایان عملیات ساقه بلند کردن شیرهای حوضچه ای در استان، گفت: این شرکت بعنوان یکی از شرکت های پیش رو در این زمینه توانسته است با رعایت استانداردهای فنی دستورالعمل های ایمنی و بدون کوچکترین حادثه این پروژه را به اتمام برساند.

وی افزود : این عملیات از سال ۱۳۸۷ در استان آغاز شد و پس از ۱۲ سال بالغ بر ۴۲۰ شیر حوضچه ای در نقاط مختلف استان به ساقه بلند تغییر یافته است.

مهندس اکبر با اشاره به اهمیت این موضوع برای افزایش سطح امنیت و پایداری جریان گاز استان،یادآور شد: متاسفانه در سال های گذشته وجود شیرهای حوضچه ای باعث وقوع خسارات مالی و جانی شده بود که بحمدالله این مسئله با تلاش پرسنل و پیمانکاران پرتلاش واحد بهره برداری مرتفع شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از برنامه ریزی منظم این شرکت برای تعمیر و نگهداشت تاسیسات در استان گفت: این شرکت در فصل گرم سال با اجرای منظم تعمیرات دوره ای و اصلاح خطوط، پایداری جریان گاز مشترکین را در طول سال بویژه در فصل زمستان تضمین نموده است.