فاطمه شیرزاد خبر داد: نامگذاری بلواری در رشت به نام سردار ملی مقاومت
فاطمه شیرزاد خبر داد: نامگذاری بلواری در رشت به نام سردار ملی مقاومت
رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت از نامگذاری یکی از بلوارهای سطح رشت به نام سردار ملی مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی خبر داد.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش فارس،فاطمه شیرزاد با تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافراز ایران اسلامی قاسم سلیمانی اظهار کرد: سردار شهید قاسم سلیمانی یکی از بزرگترین نمادهای مقاومت ملت ایران و مسلمانان جهان است که به آرزوی دیرینه اش فیض عظیم شهادت نائل آمد.

وی با تاکید بر اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری انتقامی سخت برای دشمنان در راه است افزود: باید یاد و خاطره سردار ملی مقاومت شهید قاسم سلیمانی را زنده نگه داریم و دلاوری هایش را نسل به نسل به فرزندان ایران اسلامی منتقل کنیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت با بیان اینکه سرار سلیمانی ها در ایران بی شمارند گفت: کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت در نظر دارد به منظور ارج نهادن به سالها رشادت و ایثار سردار رشید اسلام شهید قاسم سلیمانی یکی از بلوارهای رشت را به نام مبارک این شهید گرانقدر مزین کند .

شیرزاد با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی بدانند که خون سردار شهید قاسم سلیمانی برایشان بسیار هزینه به همراه خواهد داشت افزود: از زمان اعلام خبر شهادت سردار قاسم سلیمانی مردم شریف و ولایتمدار رشت در سوگ این فرزند رشید ایران اسلامی اشک ماتم ریخته و در غم و اندوه به سر می برند و به طور یقین انتقام از مرتکبین این جنایت التیامی برای قلب و روح داغدار مردم است.

وی با بیان بر اینکه سردیس سردار ملی مقاومت باید مزین بخش فضای شهر شهیدپرور رشت باشد بیان کرد: به حول الهی قصد داریم تا سردیس سردار شهید قاسم سلیمانی به همراه سردیس شهدای مدافع حرم رشت در این شهر ساخته شود .

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت غنی و پرافتخار است گفت: با برنامه ریزی های مناسب باید نسبت به گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تلاش کنیم و گسترش این فرهنگ تضمین کننده اقتدار و امنیت هر کشوری است.