فرماندار اسبق رشت:  بیکاری جوانان رشت در برنامه ۳ ساله رفع می‌شود
فرماندار اسبق رشت:  بیکاری جوانان رشت در برنامه ۳ ساله رفع می‌شود
بیکاری جوانان رشت در برنامه ۳ ساله رفع می‌شود

سید ولی‌الله عظمتی امشب در دیدار با جمعی از جوانان با بیان اینکه بیکاری مهمترین معضل جوانان رشتی است، اظهار داشت: بیش از ۶۰ هزار فارغ‌التحصیل دانشگاهی و نیروی ماهر جوان در مرکز گیلان بیکار هستند.

فرماندار اسبق رشت با اشاره به وضعیت معیشت مردم گفت: دولت و مجلس در عمل به معیشت مردم پشت کرده اند و باید مجلس یازدهم با اولویت بهبود وضعیت اقتصادی کشور تشکیل شود.

عظمتی با بیان اینکه ناهماهنگی بین دستگاههای مرتبط با تولید و تجارت بیش از پیش نمایان است، تصریح کرد: مجلس انقلابی باید ناظر عملکرد دستگاههای اجرایی باشد تا شاهد تداخل در وظایف و عدم ناهماهنگی نباشیم.

وی با تاکید بر ضرورت اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی برای جوانان گفت: بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری انتقال قدرت از پیشکسوتان به جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی است.
فرماندار اسبق شهرستان رشت گفت: صنعت، کشاورزی و گردشگری می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات بیکاری جوانان را در این شهرستان رفع کند.

عظمتی با بیان اینکه تاسف می‌خورم که جوانان پاک و صادق رشتی برای اشتغال مجبور به مهاجرت به شهرک‌های صنعتی حاشیه پایتخت و حتی جنوب کشور می‌شوند، تصریح کرد: رشت دارای ثروت‌های خدادادی است که باید در خدمت اشتغال جوانان باشد.

انتهای پیام/