مانور ستاد مدیریت بحران شهرداری بندرانزلی برگزار شد
مانور ستاد مدیریت بحران شهرداری بندرانزلی برگزار شد
مانور ستاد مدیریت بحران شهرداری بندرانزلی برگزار شد

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش اداره ارتباطات شهرداری بندرانزلی مانور مدیریت ستاد بحران و آمادگی ماشین آلات و تجهیزات شهرداری بندرانزلی با هدف ارزیابی آمادگی تجهیزات و ماشین آلات شهرداری و آرامش بخشی به شهروندان در آستانه ورود به فصل زمستان صبح یکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ از میدان شهید جواد عبدحق تا اردوگاه شهید گل آور بندرانزلی برگزار شد.

در این مانور تعداد ۷۲ دستگاه و ماشین آلات شرکت داشتند و آمادگی خود را برای عملیات زمستانی به نمایش گذاشتند.

در این مانور تعداد ۴۶ دستگاه خودرو و ۱ دستگاه موتور سیکلت از اداره ماشین آلات، ۱۱ دستگاه خودرو و یک قایق موتوری از سازمان ایمنی و آتشنشانی و ۱ دستگاه اتوبوس از سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری بندرانزلی شرکت نمودند.

همچنین از سایر دستگاه های اجرایی شهرستان ۳ دستگاه خودرو از اداره راهداری، ۳ دستگاه از اداره بنادر و کشتیرانی، ۲ دستگاه از هلال احمر، ۳ دستگاه از اداره آب و یک دستگاه از اداره گاز شرکت داشتند.

دکتر پورقربان شهردار بندرانزلی در جلسه علنی شورا ضمن تقدیر و تشکر از برگزار کنندگان این مانور اظهار نمود: علاوه بر اجرای این مانور سالن بحران شهرداری بندرانزلی نیز که در سال پیش افتتاح شده، بصورت ۲۴ ساعته آمادگی لازم برای فرماندهی عملیات در برابر هرگونه حوادث احتمالی را دارد.

وی افزود: در سیل اخیر که ظرف مدت ۳ ساعت ۱۱۰ میلی متر باران بارید، نیرو های شهرداری در هر نقطه از شهر حضور داشتند.