محل شهادت شهیدان انصاری و نورانی در رشت گلباران شد
محل شهادت شهیدان انصاری و نورانی در رشت گلباران شد
رشت_سرتوک_محل شهادت شهیدان انصاری و نورانی در رشت صبح امروز (یکشنبه) با حضور استاندار گیلان، گلباران شد.
🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش خط گیلان،  محل شهادت شهید علی انصاری تنها استاندار شهید کشور و شهید علیرضا نورانی معاون عمرانی او، با حضور دکتر ارسلان زارع استاندار گیلان، خانواده شهیدان انصاری و نورانی و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی، گلباران و به مقام شامخ آنان ادای احترام شد.
نماینده عالی دولت در گیلان در سخنانی؛ با اشاره به اینکه هرساله مراسم‌هایی به نشانه قدرشناسی از خدمات شهیدان انصاری و نورانی برگزار می‌شود، گفت: همه کسانیکه در جهت خدمت خالصانه به مردم انجام وظیفه می‌کنند، مورد تکریم هستند.
دکتر زارع بر ضرورت بهره مندی از بستر اینترنت، فضای مجازی و ابزارهای رسانه ای برای معرفی ویژگی‌های شهیدان به نسل جوان تاکید و  تصریح کرد: در راستای ترویج فرهنگ والای ایثار و شهادت خصوصا اندیشه های این دو شهید گرانقدر، اصحاب رسانه و صداسیما بیش از گذشته اهتمام ورزند.
 وی خصلت‌های نیکوی این شهیدان همچون توکل به خداوند، مردم‌داری، تواضع، سخت‌کوشی، خلوص نیت و انگیزه وافر خدمت به مردم را الگوی آحاد جامعه خواند و اظهار داشت: مراسم تکریم یاد و خاطره شهیدان انصاری و نورانی امسال به سبب وجود کرونا، متفاوت از سال‌های گذشته و بصورت تلویزیونی از سیمای مرکز گیلان پخش می‌شود.