مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان : خدمت در بنیاد شهید خدمت به بهترین بندگان خداست
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان : خدمت در بنیاد شهید خدمت به بهترین بندگان خداست
عبدالله پاکاری در مراسم تجلیل و تکریم رئیس سابق حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان،خدمت در بنیاد را خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی دانست و افزود: خانواده های شهدا عطر فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه آکنده کرده اند.
🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش ایثار گیلان،عبدالله پاکاری در مراسم تجلیل و تکریم رئیس سابق حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان،با بیان اینکه ‌خدمت به خانواده های معظم شهدا افتخار بزرگی که نصیب کارکنان بنیاد شده است،گفت:اجر و پاداش خدمت به خاندان شهدا تنها از سوی خداوند متعال قابل محاسبه است.
وی خدمت در بنیاد شهید را خدمت به بهترین بندگان خدا در ابعاد مادی و معنوی دانست و افزود: خانواده های شهدا عطر فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه آکنده کرده اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان تکریم خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را تکریم انسان هایی دانست که با ایثار و مقاومت از اسلام،انقلاب و کشور دفاع کردند و این موضوع حساسیت رسالت کارکنان بنیاد را نشان می‌دهد.پاکاری در ادامه از نهایی شدن طرح ساماندهی یادواره های شهدای استان خبر داد و خاطرنشان کرد:به زودی این طرح با حضور استاندار و نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه و فرمانداران و روسای ادارات بنیاد شهید تصویب خواهد شد.
وی به در پیش بودن ۲۲ اسفند،روز بزرگداشت مقام شهید اشاره کرد و گفت:طرح نهضت دیدار با خانواده های شهدا نیز از اسفندماه ۹۸ آغاز خواهد شد و تا اردیبهشت ماه ۹۹ ادامه خواهد داشت.مقرر شده طی یک برنامه سه ماهه با پنج هزار خانواده شهید و ایثارگر که تاکنون از آنان سرکشی نشده،دیدار کنیم.