مدیر عامل آبفا گیلان ؛نقش‌آفرینی پزشکان و پرستاران‌ سختکوش در درمان بیماران مبتلا ستودنی است
مدیر عامل آبفا گیلان ؛نقش‌آفرینی پزشکان و پرستاران‌ سختکوش در درمان بیماران مبتلا ستودنی است
تقدیر شرکت آب و فاضلاب استان گیلان از کادر درمانی بیمارستان ها در مبارزه با ویروس کرونا

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_ به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، با توجه به شیوع ویروس کرونا ، شاهد خدمات و تلاش های بی وقفه کادر درمانی در کشور هستیم که در صف اول مبارزه با ویروس کرونا، ایثارگری و فداکاری نمودند و از جسم و جان بی شماری از انسانهای مبتلا و دردمند پرستاری می نمایند.

بر این اساس شرکت آب و فاضلاب استان گیلان با حضور در تعدادی از بیمارستانهای استان از جمله رازی ، رسول اکرم (ص) و بیمارستان لنگرود با اهداء گل و ماسک از تلاش کادر درمانی و سفیدپوشان سخت کوش بعنوان جهادگران خط مقدم تقدیر و تشکر نمود.

سیدمحسن حسینی رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات این عزیزان اظهار داشت: نقش‌آفرینی پزشکان و پرستاران‌ سختکوش در درمان بیماران مبتلا ستودنی و والاست، سفیدپوشان دلسوزی که شبانه روز برای کمک به هموطنان بیمار، تمام هستی خود را نثار نظام سلامت کردند.

وی با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب استان گیلان نیز بعنوان یک دستگاه خدمات رسان با تأمین آب شرب در کنار مردم استان برای مقابله با این بیماری می باشد تصریح کرد: مهم‌ترین دستورالعمل برای مقابله با کروناویروس، توسط مردم اجرا می گردد و مردم باید در خانه‌ها و شهرهای خودشان بمانند و با رعایت بهداشت فردی و عدم حضور در تجمعات از گسترش این ویروس جلوگیری نمایند.

وی همچنین یادآور شد: کارهای بزرگ از روح انسان‌های آزاده و بزرگ برمی‌خیزد، ما نیز در آستانه سال نو، از درگاه پروردگار منان برای شما عزیزان و خانواده‌هایتان سلامتی، توفیق خدمت و توان و نیرویی صدچندان برای ادامه این راه پرمخاطره را آرزو می‌کنیم.