مرکز بهداشت برای یاری شهرداری رشت وارد میدان شد
مرکز بهداشت برای یاری شهرداری رشت وارد میدان شد
گفت و گو های لازم برای تعامل و همکاری بین مرکز بهداشت شهرستان رشت با سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی انجام شده است.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک _به گزارش واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت روند درمانی مبتلایان و یا افراد مشکوک به ابتلای به ویروس کرونا در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت مورد بحث و بررسی مدیران دو مجموعه قرار گرفت.

نشست هم اندیشی و همکاری بین مدیران سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت و دست اندرکاران مرکز بهداشت شهرستان رشت با محوریت پیشگیری از ویروس کرونا در این سازمان برگزار شد.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با اشاره به برقراری شیفت های مستمر کاری آتش نشانان که بدون هیچگونه وقفه انجام‌ می شود، تاکید کرد: این نشست با محوریت پیشگیری و بررسی ابتلای آتش نشانان شهر باران به ویروس کرونا برگزار شده و مقرر گردیده است تا از این پس طبق گفتگوهای صورت گرفته وضعیت موجود بررسی شده و انجام مراحل تشخیصی و درمانی احتمالی مستقیماً از طریق مرکز بهداشت شهرستان رشت و توسط پزشک معتمد انجام پذیرد.

مرکز بهداشت شهرستان رشت پذیرفته است که مدارک پزشکی افراد مشکوک به ابتلا در سازمان برای انجام بررسی های دقیق، تشخیص وضعیت و احیاناً مراحل درمان برای این مرکز ارسال شود.