مشارکت حداکثری سایر دستگاه‌ها دربرگزاری کارزار ها ضروری است
مشارکت حداکثری سایر دستگاه‌ها دربرگزاری کارزار ها ضروری است
رشت_سرتوک_در ششمین نشست اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان برگزاری کارزار ها با مشارکت حداکثری سایر دستگاه‌ها مورد تاکیدقرار گرفت.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان، ششمین نشست اعضای کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان به ریاست دکتر حسین نحوی نژاد و با حضور آریا طوفانی معاون امور پیشگیری و نمایندگان عضو این کمیته در سالن خزائلی بهزیستی گیلان برگزار شد .

در این نشست دکتر حسین نحوی نژاد رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ضمن تبریک ولادت امیرالمومنین (ع) و ایام مبارک رجب و تشکر از اعضای حاضر در جلسه بر اهمیت همکاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت در فعالیت ها به خصوص استفاده از ظرفیت اردوهای بسیجی تاکید نمودند

مدیرکل بهزیستی گیلان در ادامه به اهمیت برگزاری کارزار ها با مشارکت حداکثری سایر دستگاه‌ها تاکید و به حمایت از جامعه هدف بنیاد شهید که حق بزرگ این خانواده ها بر گردن تک‌تک اعضای این جامعه می باشد تاکید ورزید .

در همین راستا با توجه به نزدیکی به ایام نوروز با در نظر گرفتن شرایط کرونا مقرز شد ظرفیت حداکثری تمامی دستگاه‌ها به خصوص نیروی انتظامی استفاده شود.