نقش بیمه سلامت در رفع مشکلات قشر آسیب پذیر جامعه بسیار مهم است
نقش بیمه سلامت در رفع مشکلات قشر آسیب پذیر جامعه بسیار مهم است
رشت_سرتوک_ نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی گفت:بیمه سلامت یکی از مناسب ترين گزينه ها براي برقراري عدالت اجتماعي در برخورداري مردم از مراقبت بهداشتي است.

به گزارش سرتوک به نقل از خط گیلان ، محمد رضا احمدی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از اداره بیمه سلامت شهرستان رشت گفت: نقش بیمه سلامت در رفع مشکلات وحمایت مالی از اقشار آسیب پذیر جامعه بسیار مهم است.

وی افزود: بیمه سلامت یکی از مناسب ترین گزینه ها برای برقراری عدالت اجتماعی در برخورداری مردم از مراقبت بهداشتی است و در این مسیر اصلاح رویکرد بیمه سلامت به منظور کاهش پرداخت از جیب بیمه شدگان وقشر آسیب پذیر جامعه با حمایت دولت ونمایندگان مردم در مجلس ضروری است.

وی یاد آور شد : البته کارهای بزرگی در بیمه سلامت درحال انجام است که با تداوم آن مشکلات بیمه شدگان به حداقل می رسد.ضمن اینکه مجلس آمادگی رفع خلاهای قانونی مورد نیاز بیمه سلامت را دارد .

در ادامه طبائی رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان رشت گزارش کاملی از اقدامات وبرنامه های بیمه سلامت در راستای رضایتمندی بیمه شدگان را بیان و از اختصاص زمین مناسب برای احداث ساختمان بیمه این شهرستان با پیگیری های مدیر کل بیمه سلامت خبر داد.