پرداخت مطالبات بیمه سلامت بروزرسانی شد
پرداخت مطالبات بیمه سلامت بروزرسانی شد
رشت_سرتوک_دکتر جمشید محمدی گفت : از آغاز سال جاری تاکنون ۱۷۶ میلیارد تومان مطالبات طرف های قرارداد بیمه سلامت استان گیلان پرداخت شده است.

🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_ به گزارش خط گیلان ، مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان به مناسبت گرامیداشت روزخبرنگار درجمع خبرنگاران از پرداخت مطالبات خبر دادوافزود: مطالبات آزمایشگاه ها،مراکز تصویربرداری ،درمانگاه ها ،بیمارستان های دولتی و خصوصی و…. پرداخت شده است

۱۷۶ میلیارد تومان

وی در موردگفت : از سرجمع ۱۷۶ میلیارد تومان ، ۱۱۰ میلیارد تومان به بخش خصوصی، ۴۴ میلیارد تومان به بخش های دولتی و دانشگاهی و ۲۲ میلیارد تومان به بهداشت درمان و پزشک خانواده پرداخت شده است

دکتر محمدی یادآور شد ؛ از آغاز سال جاری تاکنون بالغ بر ۹ میلیارد تومان بابت هزینه های درمانی ،دارویی و سایر نیازهای ضروری بیماران خاص در استان گیلان پرداخت شد

ارزش و اعتبار خبرنگاران

مدیرکل بیمه سلامت استان با قدردانی از تلاشهای خبرنگاران وبر شمردن دشواری کار عرصه اطلاع رسانی گفت: ارزش و اعتبار خبرنگاران به درستی در اذهان و کشور ما شناخته شده نیست در مناسبت های خاص یادشان می افتد که چنین گروهی در عرصه اطلاع رسانی حضور دارند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران حوزه بیمه سلامت در اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در جامعه در اجرای طرح های دولت الکترونیک بیمه سلامت از جمله نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیک نقش موثری داشته و دارند، اضافه کرد: بسترسازی، آگاهی بخشی و اعتماد جامعه هدف در اجرای این طرح ها اهمیت دارد که خبرنگاران در این بخش موثر هستند.

مدیرکل بیمه سلامت با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در جامعه یاد آور شد: معتقدم دستگاه و مسئولی می تواند موفق باشد که نگاه تیزبینانه اصحاب رسانه را بپذیرد و نسبت به رفع نواقص و مشکلات دستگاه ها قدم مثبتی بردارد، اگر هدف ما خدمات رسانی به مردم است نباید نگران انتقاد سازنده باشیم.

حذف دفترچه های کاغذی

دکتر محمدی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اجرای طرح ملی نسخه نویسی ونسخه پیچی الکترونیک گفت : در نسخه نویسی الکترونیک ونسخه پیچی دراستان گیلان به مراتب جلوتر از برنامه های تدوین شده هستیم و در تداوم اجرای این طرح دفترچه های کاغذی بتدریج حذف خواهدشد.

گفتنی است دربخش پایانی این آیین با اهدای لوح تقدیر از خبرنگاران تجلیل شد.