پرونده سلامت الکترونیک نقش مهمی در ارتقاء سلامت جامعه دارد /بخش تروما در بیمارستان رسول اکرم (ص)رشت راه اندازی می شود
پرونده سلامت الکترونیک نقش مهمی در ارتقاء سلامت جامعه دارد /بخش تروما در بیمارستان رسول اکرم (ص)رشت راه اندازی می شود
دکتر رضا قنبرپور سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان گفت: از برنامه های توسعه ای مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ساخت بخش جراحی قلب و آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی ، افزایش ده تخت NICU نوزادان و راه اندازی بخش تروما و حوادث در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت است.

به گزارش سرتوک  به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان،سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان در این دیدار به برنامه های توسعه ای خدمات الکترونیک درسازمان اشاره نمود و افزود: طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه های درمانی با تشویق و ترغیب پزشکان با سرعت در حال اجراست .
وی به مزایای این طرح اشاره کرد و بیان داشت: با اجرای این طرح ، پرونده سلامت الکترونیک برای بیماران تشکیل می شود که در ارتقاء سلامت جامعه نقش بسیار مهمی خواهد داشت.
شایان ذکر است که در این دیدار محمدیاری نماینده تالش در مجلس شورای اسلامی خدمات درمانی ارائه شده در سازمان تامین اجتماعی را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت ارتقاء سلامت مردم و بیمه شدگان از مطالبات مهم جامعه است که باید تمام دستگاههای خدمتگزار نهایت سعی و تلاش خویش را در مسیر رشد و  توسعه درمان بکارگیرند.