پست موزه رشت نشانه هویت فرهنگی گیلان
پست موزه رشت نشانه هویت فرهنگی گیلان

به گزارش سرتوک،محمد رضا احمدی سنگری در آئین افتتاح نخستین «پست، موزه، مدرسه» جهان در رشت گفت : یکی از راه های جذب گردشگر حفظ آثار تاریخی و فرهنگی آن سرزمین است. احمدی سنگری با اشاره به دوران ۸ سال دفاع مقدس که نامه یکی از اصلی ترین پیام رسان ارتباطی میان رزمندگان و خانواده […]

به گزارش سرتوک،محمد رضا احمدی سنگری در آئین افتتاح نخستین «پست، موزه، مدرسه» جهان در رشت گفت : یکی از راه های جذب گردشگر حفظ آثار تاریخی و فرهنگی آن سرزمین است.
احمدی سنگری با اشاره به دوران ۸ سال دفاع مقدس که نامه یکی از اصلی ترین پیام رسان ارتباطی میان رزمندگان و خانواده هایشان بود افزود: اداره پست و پیشینه فعالیت های آن نشانه قدمت ارتباطات و هویت فرهنگی گیلان است .
احمدی سنگری با تاکید بر حفظ آثار تاریخی و توسعه گردشگری در رشت گفت : افتتاح این چنین موزه هایی زمینه ساز رونق گردشگری و جذب توریست خواهد شد.
احمدی سنگری با اشاره به پیشینه تاریخی ساختمان های شهرداری و استانداری قدیم در رشت گفت : امیدواریم در آینده نزدیک شاهد آن باشیم که این بناها نیز به عنوان آثار تاریخی و هویتی به موزه تبدیل شوند.
گفتنی است در این آئین رمضانعلی سبحانی فر معاون وزیر ارتباطات و مدیر عامل شرکت ملی پست و معاون استاندار گیلان و جمعی از مدیران استان حضور داشتند.