پلی کلینیک تخصصی انزلی به عنوان مرکز تخصصی غرب استان تبدیل خواهدشد
پلی کلینیک تخصصی انزلی به عنوان مرکز تخصصی غرب استان تبدیل خواهدشد
_فرماندار و نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی رشت_سرتوک_در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی برای رفع موانع و مشکلات شهری و اداری قول مساعد همکاری دادند.

به گزارش سرتوک ، به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان استان ،دکتر احمد دنیا مالی نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی به اتفاق میرغضنفری فرماندار این شهرستان در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی با بیان نقش محوری تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی رایگان به جامعه کارگری به ویژه در مناطق و شهرهای محروم اظهار داشتند برای رفع موانع و مشکلات اداری و شهری برای راه اندازی هرچه سریعتر این پروژه همکاری و مساعدت لازم را خواهند داشت.

در این دیدار دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان ابراز امیدواری نمود تا با راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی ، بتوانیم با افزایش خدمات تخصصی، این پلی کلینیک را به عنوان مرکز تخصصی غرب استان قراردهیم تا بیمه شدگان و مستمری بگیران کمتر نیازمند رفت و آمد به مرکز استان باشندتا از تجمع در مراکز تخصصی استان کاسته شود.

سرپرست مدیریت درمان استان در ادامه افزود: این ساختمان در دو طبقه روی همکف با زیربنای ۲۴۵۰ متر مربع توسط شرکت خانه سازی تامین اجتماعی ساخته شده و هم اکنون در مرحله تجهیز برای بهره برداری است.