پیام تبریک فرماندار رشت به مناسبت سالروز ورود آزادگان
پیام تبریک فرماندار رشت به مناسبت سالروز ورود آزادگان
رشت_سرتوک_فرماندار رشت با ارسال پیامی فرارسیدن سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش سرتوک ، به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی به مناسبت ۲۶مرداد سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان به میهن اسلامی، با ارسال پیامی این روز فرخنده را تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَی نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (سوره احزاب ؛ آیه ٢٣)
۲۶ مرداد سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی، روز سراسر افتخاری است که بر صفحات زرین انقلاب اسلامی حک و ماندگار شد و بی تردید ایثارگری این شهدای زنده، هیچ‌گاه از ذهن و قلب ملت قدرشناس ایران، فراموش نخواهد شد.
آزادگان، هیچ‌گاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نبوده و نخواهند بود، بلکه همواره مانند روحی در همه ارکان این کشور و ملت جاری و ساری اند و همواره پیام و سیره آن ها، سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی را در پهنای تاریخ فریاد می زند.
به همین مناسبت اینجانب  ضمن تبریک فرارسیدن این روز خجسته به تمامی آزادگان سرافراز میهن اسلامی به ویژه آزادگان شهرستان رشت، بهروزی، سلامتی و توفیق روز افزون این وارثان حقیقی شهدا را از خداوند متعال مسئلت دارم.
علی فتح اللهی_فرماندار شهرستان رشت