پیام تبریک فرماندار رشت به مناسبت روز خبرنگار
پیام تبریک فرماندار رشت به مناسبت روز خبرنگار
رشت_سرتوک_فرماندار رشت فرارسیدن روز خبرنگار را به همه تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.
🌐پایگاه خبری تحلیلی سرتوک_به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت؛ مهندس علی فتح اللهی با ارسال پیامی به مناسبت فرارسیدن هفدهم مرداد ماه و روز خبرنگار، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید صارمی، این روز را به همه خبرنگاران پرتلاش و متعهد تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
 روزگاری که طوفان سهمگین حوادث، کام جهانیان را تلخ کرده است، مجاهدان عرصه خبر و هنر می‌کوشند تا شعله ایمان و امید به آینده درخشان رو به خاموشی نگذارد.
روایت تلاش ایثارگرانه و خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت در این روزهای پرخطر، رسالتی عظیم است که به مدد دستان هنرمند، چشمان بیدار و قلم‌های شورآفرین خبرنگاران و اصحاب رسانه جامه عمل می ‌پوشاند و این ازخودگذشتگی‌ها را در دفتر تاریخ این مرز پرگهر ثبت می‌کنند.
هفدهم مردادماه سالزور شهادت شهید صارمی  خبرنگار متعهد صدا وسیما فرصتی مغتنم جهت ارج نهادن  به زحمات   همه  تلاشگران  عرصه خبر و اصحاب رسانه  است ، از همین رو بر خود   لازم می دانم  از تلاش مجدانه و  همکاری  مجاهدان عرصه اطلاع رسانی  که در این  برهه تاریخی کشور ، پرچم امید آفرینی را افراشته نگاه داشته اند،  صمیمانه  تقدیر و تشکر نمایم.
از علیم خبیر،  پیروزی، سرافرازی و توفیق   روز افزون همه خبرنگاران به ویژه اصحاب  رسانه  شهرستان رشت را  در  جهت   اعتلای نام  ایران اسلامی و  کمک به تحقق آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ، آرزومندم.
علی فتح اللهی_فرماندار رشت